Nu imi place masina , daca era toata neagra era frumoasa dar portocaliul acela bate prea urat la ochi , e stridenta culoarea portocaliu pe acel negru , bineinteles nu pot spune ca nu m-as urca la volanul masinii dar .....Ce sa spun ii lipsea un galben si albastru , o vindea ca sorcova