Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/112542-chrysler-300c-srt-8-accente-portocalii.html)

Sasha 05-03-09 13:54

Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
3 Attachment(s)
Un 300C SRT-8 (chiar si stock) nu ai cum sa il ratezi. Iti sare imediat in ochi si in urechi atat prin designul sau impunator, cat si prin sunetul generat de motorul V8 Hemi. Insa modelul din fotografii de mai jos, este mai special si stie cum sa se faca remarcat: prin dungile portocalii, inscriptiile cu "Race Shuttle" si, bineinteles, prin evacuarea cu patru tobe de esapament.

AdiZeL 05-03-09 14:07

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
Nu imi place masina , daca era toata neagra era frumoasa dar portocaliul acela bate prea urat la ochi , e stridenta culoarea portocaliu pe acel negru , bineinteles nu pot spune ca nu m-as urca la volanul masinii dar .....Ce sa spun ii lipsea un galben si albastru , o vindea ca sorcova :lol:

Lymbutza 06-03-09 21:37

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
daca nare eleron tot degeaba . . . !

ADY28 06-03-09 22:30

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 2125439)
daca nare eleron tot degeaba . . . !

are, dar e micut !:-P

26WRC 06-03-09 22:48

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
nu merge cromul ala cu negru si portocaliu..n'are folie, e naspa:)

no limits design 14-03-09 16:40

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
e reusit

cryssl 14-03-09 18:27

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
e urat ca foamea...RACING SHUTTLE...ce imi este dacia cu turbina nike ce imi este 300c cu racing shuttle pe el..

11KPO 25-05-09 08:49

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
merge, dar asta numai pentru faptul că e Chrysler, in rest cum a spus si Cryssl "racing shuttle " nu prea are ce căuta acolo :lol:

Alex_D12 25-05-09 22:08

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
mijto da' prea de tot... e limuzina si merge ceva subtil :)

emilian_d 29-05-09 13:19

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
Eu cred ca e foarte reusita masina si special a folosit portacaliu ca iese bine in evidenta pe negru si in plus daca o lasa neagra complet care mai era faza:|

Anka Blonda 30-05-09 21:18

Re: Chrysler 300C SRT-8 cu accente portocalii
 
kitsch nu dar urata daaaaaaaaaaaaaaaaaa


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

- Copyright 2026 4Tuning