Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > adVANTAGE MOTORSHOW 2005

adVANTAGE MOTORSHOW 2005 adVANTAGE MOTORSHOW 26-27 Martie 2005

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-03-05, 23:39   #1
Scrappy

Stock
 
Scrappy's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1
Default apropo de tuning show

Tuning show-ul de la bucuresti mi-a lasat un gust destul de nashpa deoarece nu m-am asteptat sa fie asa slabutz in comparatie cu reclamele pe care le-am vazut ... prea putin .... dar asta este multe nume cunoscute nu s-au prezentat ... la intrare organizarea a fost super proasta ... dar sa revenim la masinile tunate : de *** s-a facut brasovu` cu mashinile cu care a venit ... nashpa rau ! Ce-a mai de cacat faza care am vazut-o la ce-a mai \"tare mashina\" adica la BMW-ul albastru cu \"lambo style doors\" balamalele de la usi erau ruginite (am filmare pe caseta video) imbinariile de la faruri facute din topor si multe alte chestii care m-au facut sa regret ca m-am trezit cu noaptea-n cap sa ma duk la bucuresti sa vad super show-ul `! in concluzie nu meritau banii mai ales ca in parcare am vazut mashini mult mai adevarate ca unele care erau in sala!
P.S : nashpa ca nu i-au lasat sa se traga in parcare
am uitat sa zic ca am vazut kitch tuning la greu .... sa pun si cateva poze despre o dacie cu \"stopuri lexus\" ca ma shi bufneshte rasu cand imi aduc aminte si un eleron tot de dacie ... de .... n-am cuvinte !
Scrappy is offline  
Old 28-03-05, 01:00   #2
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Tzinand cont ca ai 19 ani e de intzeles ca nu ti-a placut, dupa tine cred ca nici mashinile facute de tine in NFSU2 nu cred ca iti plac
Parerea mea este ca a fost frumos,se putea si mai frumos mult mai frumos, dar (intodeauna este un \"dar\"), tinem cont ca a fost primul show de genul acesta si apreciez ca am vazut mashini ff frumose adunate la un loc, daca o tzinem tot asa poate o sa ne mandrim cu show-ri auto cum sunt cele din Frantza, Sua, Germania s.a.m.d, felicitari organizatorilor si tzineti-o tot asa.
__________________
I said no to drugs but they whouldn't listen.
Hazbulatov is offline  
Old 28-03-05, 01:06   #3
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Corect... Poti sa vezi paharul pe jumate plin sau pe jumate gol... Acum depinde de fiecare. Si eu sunt de parere ca a fost un prim pas reusit si ca merita tras pentru mai bine.

Bafta mare in continuare!
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -