Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 24-02-10, 14:15   #61
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

ok eu vad o singura rezolvare la toata problema asta, pe 19 martie la urmatoarea intalnire, tu, audi boss, trebuie sa vii la intalnire...
cristi, daca te decizi sa`l plimbi in golf, sa pui niste pungi de plastic pe scaun..nu de alta..dar mirosu ramane in stofa...
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 14:28   #62
Racky

Stage 5
 
Racky's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 361
Member of:
[RENAULT]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by KisS_a4_b5 View Post
scz man..poate am fost si eu prea prost informat...infine ....dar vreau sa mai zic ceva.. cand zic Subaru Ma Refer La WRX'ul ala de prin 2004-2005

nu modelul asta nou care l'am vazut in clip!!! Poate Zoz L'ar face pe tipul cu Subaru!!! dar Zoz E Tunning..Subaru Nare Nik.. I'ar trebui ceva pe masura...ceva de genul..Uite Aici ...
https://www.youtube.com/watch?v=GrgKJtw72Zo

gata no sa ma mai leg de Zoz scz


Si sa inteleg ca tu crezi ca Subaru ala e stock ?

Frate, nu prea postez pe aici, dar urasc noobii astia ca tine, care se dau atotstiutori. Nici nu stii exact cat timp si bani au investit unii de pe aici in masinile lor ( nici eu nu stiu tot, dar macar tac si nu ma bag aiurea-n seama), nu stii pe la ce evenimente au participat si ce premii au la activ, asa ca as tacea in locul tau. Nu incepe sa arunci cu noroi in unii cu " 2 pleoape si un eleron" cand tu nu stii mai nimic despre masina aia, pardon, stii, 10% ca i-ai vazut exteriorul. Cat despre marele tau record de viteza cu care te tot lauzi pe aici si provoci lumea, baga si un video, ca poate o sa ai o surpriza .
__________________


Fie-va verde dolarul si de whisky plin paharul,Toate sa va reuseasca,Sa va doara drept in...basca!

Last edited by Racky; 24-02-10 at 14:34.
Racky is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 14:49   #63
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

subarul ala vb lu ady numai stock nu e
sa iti zic si o chestie a schimbat cutia si diferentialul de vreo 2 ori pt ca au cedat oare de ce ????
__________________
Fiat tempra 1.6 ien aprox 110 cai (gone)
Lancia Delta II 1.8 132 hp ..(gone)
Alfa 156 1.8 ts 150 hp (great feeling, gone)
Golf III Rabbit 1.4 mic si rau..(gone )
Honda del Sol 1,6 soch vtec turbo on !!
markizu is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 17:06   #64
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by f0cs View Post
ok eu vad o singura rezolvare la toata problema asta, pe 19 martie la urmatoarea intalnire, tu, audi boss, trebuie sa vii la intalnire...
cristi, daca te decizi sa`l plimbi in golf, sa pui niste pungi de plastic pe scaun..nu de alta..dar mirosu ramane in stofa...
bai foX''Y ....deci vb frumos da? nu de alta dar daca vrei sa te injectam spune ok? nu stiu de ce te bagi tu in discutie cu noi... toate conversatiile astea de le vezi aici incepand de la prima(a mea) se dispute in 4.. nui loc de al'5'le ok? si fara... insulte...sa fim oameni

Last edited by KisS_a4_b5; 24-02-10 at 17:09.
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 17:11   #65
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

GATA NU MAI STAU PE FORUM CA MI'ATI SARIT TOTI IN CAP... gTA
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 17:20   #66
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by KisS_a4_b5 View Post
bai foX''Y ....deci vb frumos da? nu de alta dar daca vrei sa te injectam spune ok? nu stiu de ce te bagi tu in discutie cu noi... toate conversatiile astea de le vezi aici incepand de la prima(a mea) se dispute in 4.. nui loc de al'5'le ok? si fara... insulte...sa fim oameni
deci domnisorule kiss, atata timp cat tu intri pe forum, in comunitatea noastra si incepi sa ne iei la **** pe toti ca de ce asa si pe dincolo, si ca tu ii faci pe toti, este absolut normal sa`ti primesti palmele de riguare..ce m`ai vzt mai mic si ti`ai permis sa ma ameninti? esti invitatul meu, vineri, 19 martie ma gasesti in parcare la stadion sau la mall, ramane de vazut, vrei sa continuam cu amenintarile, vii si mi le spui in fata. te`am pupat.
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 17:47   #67
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Eu ti-am pus film cu 2 masini stock..respectiv wrx(modelul nou care e mai puternic si mai dezvoltat decat modelul care ai spus tu, si un Gti stock..Nu ma lua cu tuning..ca tu ai zis ca wrx il manaca pe zoz..Eu nu vorbesc din povesti am condus masinile astea..Am un gti stiu ce inseamna 290 cp..Tu sti?
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:04   #68
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by SFW View Post
Oricum, eu zic ca cel mai multumit o sa fie Alex de tot offtopic-ul de aici). Postez rar pe forum si cand postez fac offtopic la greu )
Bine ca mai postezi, află lumea ca eşti în viaţă
Mai mult nu e de spus deocamdată, s-a discutat pe subiect suficient, doar o mica observaţie pentru KisS_a4_b5: în orice comunitate intri, indiferent că e vorba de un forum, de un club auto, de grupa de la facultate sau orice altă gaşcă deja formată, intri ca în casa unui om: suni la uşă, saluti, te prezinţi, încerci să vezi dacă te adaptei acolo, şi abia pe urmă îi spui omului că e nasoală mobila lui şi că draperiile lui sunt expirate de 10 ani.
La fel e şi la noi, nu suntem o comunitate ideală, dar ne cunoaştem de ani de zile, şi fie suntem prieteni fie ne suportăm unii pe alţii la evenimente, dar avem însă istoric destul comun, avem show-uri, întâlniri, amintiri comune, nu poţi intra să dai cu noroi în cel mai simpatizat sau în cel mai antipatic din gaşcă şi să te aştepţi să fii primit cu flori.
Spor la postat, ia-o uşor, vino la întâlniri şi evenimente şi o să te integrezi, altfel nu are rost.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:07   #69
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
nu poţi intra să dai cu noroi în cel mai simpatizat sau în cel mai antipatic din gaşcă şi să te aştepţi să fii primit cu flori.
Presupun ca la Zozo te gandeai cand ai zis de cel mai simpatizat din gasca.

Daca vede ce am scris, iar sare.... cateodata e suparacios tare domn' Presedinte.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:21   #70
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Evident, evident
Nu comentăm nimic, riscăm scandal şi nu vrem asta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:27   #71
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by f0cs View Post
deci domnisorule kiss, atata timp cat tu intri pe forum, in comunitatea noastra si incepi sa ne iei la **** pe toti ca de ce asa si pe dincolo, si ca tu ii faci pe toti, este absolut normal sa`ti primesti palmele de riguare..ce m`ai vzt mai mic si ti`ai permis sa ma ameninti? esti invitatul meu, vineri, 19 martie ma gasesti in parcare la stadion sau la mall, ramane de vazut, vrei sa continuam cu amenintarile, vii si mi le spui in fata. te`am pupat.

gata frate nu ne amenintam ca numi place... dar daca vrei tu neaparat o facem ... dar eu chiar nu vreau sa ma cert cu lumea de forumul asta... nam intrat aici sa ma cert....stiu recunosc am facut o greseala..... pedepsitima ) deci nu vreau sa am dusmani pe forum sa incepem sa ne vorbim urat sau chestii de genul asta ca suntem oameni.. tigani nici atat....deci gata....nu mai vreau certuri... ca poate odata siodata o sa am nevoie de o parere sau de ceva..no sa ma ajute nimneni... sper sa mi se accepte scuzele.. toti cei care vam suparat ..mai mult sau mai putin.. deci astept un msg de bine...
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:28   #72
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Eu ti-am pus film cu 2 masini stock..respectiv wrx(modelul nou care e mai puternic si mai dezvoltat decat modelul care ai spus tu, si un Gti stock..Nu ma lua cu tuning..ca tu ai zis ca wrx il manaca pe zoz..Eu nu vorbesc din povesti am condus masinile astea..Am un gti stiu ce inseamna 290 cp..Tu sti?

o sa ma uit la ele....
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 18:32   #73
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Bine ca mai postezi, află lumea ca eşti în viaţă
Mai mult nu e de spus deocamdată, s-a discutat pe subiect suficient, doar o mica observaţie pentru KisS_a4_b5: în orice comunitate intri, indiferent că e vorba de un forum, de un club auto, de grupa de la facultate sau orice altă gaşcă deja formată, intri ca în casa unui om: suni la uşă, saluti, te prezinţi, încerci să vezi dacă te adaptei acolo, şi abia pe urmă îi spui omului că e nasoală mobila lui şi că draperiile lui sunt expirate de 10 ani.
La fel e şi la noi, nu suntem o comunitate ideală, dar ne cunoaştem de ani de zile, şi fie suntem prieteni fie ne suportăm unii pe alţii la evenimente, dar avem însă istoric destul comun, avem show-uri, întâlniri, amintiri comune, nu poţi intra să dai cu noroi în cel mai simpatizat sau în cel mai antipatic din gaşcă şi să te aştepţi să fii primit cu flori.
Spor la postat, ia-o uşor, vino la întâlniri şi evenimente şi o să te integrezi, altfel nu are rost.

ai perfecta dreptate.... bv... o sa tin cont de ce ai zis tu... ...poate o sa vin pe la intalniri dar mai intai incerc sa imi repar greaseala sau greselile .!!! daca o sa pot...

gata ma fac baiat bun... promit
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 20:43   #74
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

uite fac eu un prim pas ca toti am gresit cand am venit pe 4t si iti accept scuzele.. partial ok?
Si ca sa nu zici ca sunt baiat rau te invit la intrunirea de pe 19 martie bafta si vezi ce mai zici ....
Pt ca intradevar o sa ai nevoie de noi..
markizu is offline   Reply With Quote
Old 24-02-10, 20:54   #75
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: "I have a dream!" ,dar deocamdata nu posed decat asta !!!!!

kissa4b5, eu ma multumesc cu o cafea si un kinley
sageata is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -