fiecare intelege ce vrea..
oricum fara ironii gen ciudat pls.. femeile nu`s proaste ..

la tuning la motor nu ma pricep si n`are rost sa aberez.. stiu ka se poate tuna ca sa mearga masina mult mai bine

dar asta cre ca stie oricine..
in schimb stiu si ca se pot schimba multe la exterioru unei masini..si consider ca pot aprecia ce e frumos..si ce nu e

oricum eu am intrat aici ka sa mai invatz cate ceva..nu ka sa`mi insirui cunostintele ptr ca nu le am ..
vreau sa invatz poate la anu am ceva bani sa`mi fac si eu cate ceva la masina..si sa stiu ce pot face..
sa nu ma duc ka proasta la o firma si sa nu stiu ce`mi explika aia

))
asa ca faceti un topic ptr invatzacei..:P