Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-08, 20:54   #1
Gabuzu
VW Driver

Stage 3
 
Gabuzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 94
Member of:
[VW]
Talking Monden in Bacau

Mergi in cluburi ? discoteci sau terase ? scrie aici unde iti place sa mergi si unde crezi ca merita sa te distrezi asteptam oferte ( only bacau )
scopul topicului este deasemeni acela de a lua pulsul vietii mondene a bacaului, barfelor de orice fel, ce se deschide, cum ,unde, cine isi mai face terasa, cafenea, bar, club, etc
simtiti-va liberi sa le spuneti si altora ce ati aflat, sa stim si noi ce se mai misca prin oras

Last edited by aleks; 04-03-08 at 10:32.
Gabuzu is offline   Reply With Quote
Old 01-03-08, 21:01   #2
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Monden in Bacau

ok, sa spunem ca sambata seara merge un club.
sa zicem ca vrei sa te simti ca acasa, sa vezi fete cunoscute. eu ma simt bine la west end.
sa zicem ca vrei sa vezi copii: mergi la kemia.
sa zicem ca vrei sa vezi negri : mergi la ciprian, la taboo
sa zicem ca vine vara si vrei in aer liber: tot la ciprian, dar la marinarul
sa zicem ca vrei sa vezi ce au facut cu banii baietii de la universitate(audi-top): astepti sa deschida clubul pe care il fac in fosta bahia...
astept completari
aleks is offline   Reply With Quote
Old 01-03-08, 21:37   #3
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Monden in Bacau

sincer mie nu-mi place nicaieri intr-un mod deosebit prin bacau.
ai fost in karma aleks ?
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 02-03-08, 23:57   #4
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Monden in Bacau

da, e chiar ok acolo.
au micsorat spatiul sus, dar e ok in rest...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 09:22   #5
Gabuzu
VW Driver

Stage 3
 
Gabuzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 94
Member of:
[VW]
Default Re: Monden in Bacau

de exemplu cand vreau sa ma relaxez si in timpul liber imi place sa ma duc in Club Natura este in spate la Banca Transilvania @ pe langa Curtea de Apel Bacau .. prin zona aia e cat de cat ok acolo alea alea mai tragi si o narghilea cand nu ai ce face ))

cand am pofta sa mananc ma duc in Monaco
Gabuzu is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 11:15   #6
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Monden in Bacau

cand ai zis monden ma gandeam la ''crasme'' ceva mai smechere, dar mai dat pe spate sincer cu monaco si mai ales cu natura club........eu de exemplu cand vreau sa ma relaxez conduc vro 200km si sunt fresh
__________________
SEAT LEON - 19tdi.110cp
My car: https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat/66244-my-seat-leon-bc-87-crs.html
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 13:52   #7
Gabuzu
VW Driver

Stage 3
 
Gabuzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 94
Member of:
[VW]
Talking Re: Monden in Bacau

Quote:
Originally Posted by Cristy_mat View Post
cand ai zis monden ma gandeam la ''crasme'' ceva mai smechere, dar mai dat pe spate sincer cu monaco si mai ales cu natura club........eu de exemplu cand vreau sa ma relaxez conduc vro 200km si sunt fresh
acolo imi place mereu sa merg pentru ca la natura baiatul de acolo imi e vecin si la monaco este un vechi prieten acolo .. nu de alta dar mai stau de vorba cu ei ca si asa ne intalnim rar
Gabuzu is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 15:07   #8
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Monden in Bacau

atunci sa nu zicem monden, sa vorbim despre locatiile din bacau in care va place sa mergeti
de exmplu cafenele, sau bauri, care ar fi alea?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 17:52   #9
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Monden in Bacau

pai ok atunci, sa zicem sa echipa 4t bc cam in fiecare duminica serveste cate un suc, pizza la bistro primera, eu zic ca e un local frumos elegant si pizza mi se pare a fii cea mai buna din oras, si un lucru care imi place aici este ca nu stai sa astepti cu orele sa ti se ia/aduca comanda, asta datorita faptului ca mereu mergem cu cei care au ''pile'' acolosi, cum a fost ieri seara, am servit sucul la millenium......un loc frumos, cu stil, linistit, mai este la cafe du' teatre(cer scuze daca nu am scris bine dar nu am invatat franceza la sc)si domnilor.......sa nu uitam de marele nostru loc, birou cum este numita parcarea de la modova, unde ne mai pierdem noptile stand la barfa si unde ne servim cate un strudel de la muv sau cate un toast din piata, asta dupa ce ne mai obosim calutii la cateva ture de centru........si acestea fiind zise, cam astea sunt locurile pe unde umblu mai des, alaturi de unii membrii 4t, mai ''aterizez'' si prin alte locuri, nu zic nu, dar pe acestea le prefer
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 17:55   #10
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Monden in Bacau

Quote:
Originally Posted by Gabuzu View Post
acolo imi place mereu sa merg pentru ca la natura baiatul de acolo imi e vecin si la monaco este un vechi prieten acolo .. nu de alta dar mai stau de vorba cu ei ca si asa ne intalnim rar
si uite vezi, nu vreau sa te intorc la 360gr, dar ai zis cand vrei relaxare te duci la natura iar cand iti e foame la monaco, acu te intorci si zici ca te duci acolo sa vb cu anumiti cunoscuti care lucra pe acolo, deci pan la urma ce si cum e treaba????
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 18:40   #11
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Monden in Bacau

hai sa nu fim carcotasi, lasati pe fiecare sa isi dea cu parerea
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 21:01   #12
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Monden in Bacau

Quote:
Originally Posted by Cristy_mat View Post
pai ok atunci, sa zicem sa echipa 4t bc cam in fiecare duminica serveste cate un suc, pizza la bistro primera, eu zic ca e un local frumos elegant si pizza mi se pare a fii cea mai buna din oras, si un lucru care imi place aici este ca nu stai sa astepti cu orele sa ti se ia/aduca comanda, asta datorita faptului ca mereu mergem cu cei care au ''pile'' acolosi, cum a fost ieri seara, am servit sucul la millenium......un loc frumos, cu stil, linistit, mai este la cafe du' teatre(cer scuze daca nu am scris bine dar nu am invatat franceza la sc)si domnilor.......sa nu uitam de marele nostru loc, birou cum este numita parcarea de la modova, unde ne mai pierdem noptile stand la barfa si unde ne servim cate un strudel de la muv sau cate un toast din piata, asta dupa ce ne mai obosim calutii la cateva ture de centru........si acestea fiind zise, cam astea sunt locurile pe unde umblu mai des, alaturi de unii membrii 4t, mai ''aterizez'' si prin alte locuri, nu zic nu, dar pe acestea le prefer
la moldavia mai in gheraiesti nu la milenium ))
cam idem la ce a zis cristi si mai este una cand ies de la facultate... boulevardul ,este pus strategic ...
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 21:40   #13
katanyo

Stage 2
 
katanyo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 64
Default Re: Monden in Bacau

al3xxx,intradevar Boulevardul e pus strategic dar acum depinde si inca zile mergi acolo...ca am fost intr'o duminik si erau numai copiii si d'ne invatzatoare ,.....de am crezut ca au contract cu MC.DONALDS)..dar in rest e OK...la MOLDAVIA e kiar mishto.....si linistit asta in comparatie cu alte restaurante de prin BC....
katanyo is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 22:12   #14
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Monden in Bacau

Mi-e dor de Cafea cu lapte, astept sa se redeschida peste drum. Budha merge, si astepam sa se deschida terasele, nu baieti?
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 22:15   #15
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Monden in Bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx View Post
la moldavia mai in gheraiesti nu la milenium ))
cam idem la ce a zis cristi si mai este una cand ies de la facultate... boulevardul ,este pus strategic ...
da moldavia nu millenium, mereu le incurc

@ si da mai boasa, terasele sa vina, ma enerveaza fumu de tigara de prin crasme, cu toate ca sunt fumator
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -