Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-06-05, 10:35   #1
darcu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 80
Default cine vine la Iasi duminica ????

cine mai vine din Bacau la Iasi duminica ... eu o sa fiu sigur acolo .Poate o sa mai pot lua pe cineva dar nu sunt sigur ca vin in Bacau cu masina zilele astea ...
darcu is offline  
Old 05-06-05, 15:36   #2
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Pan la urma am fost din nou.... nu am mai dat examenul [e care trebuia sa-l dau dimineatza asa ca am fost la tot ... de la liberele de dimineatza pana la liberele de dupamiaza. a fost frumos ... au fost mai putine masini dar parca mai rasarite. Pacat ca nu a existat clasa 160 - 200 dar oricum a fost frumos. Am participat si eu ... si nu cred ca am facut de rusine Bacaul singura masina care m-a facut a fost un subaru impreza model vechi din Rusia ... ce declara ca are doar 218 cai ... dar avand multe modificari printre care si nos (dry port). Iar la libere am mai fost facut de un posche carerra de 300 de cai .... am plecat MULT mai bine ca el ... dar reusea sa ma depaseasca pe ultimii 50 de metri. Oricum a fost frumos. astept poze si filme cu mine in actiune
SFW is offline  
Old 05-06-05, 15:59   #3
darcu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 80
Default

da a fost bine ... si cum zicem si io ... cam putine masini ... si nu stiu de ce nici porsche-ul nici rx-8 ala negru nu s-au dat si la concurs .... oricum cel putin ala cu porsche-ul nu avea nici o treaba ... si au mai fost destui care nu prea stiau ce fac ... aproape toti cu bmw-uri si altii care o luau de la masini inferioare ... mai naspa o fost faza cu golf 2 ala nu stiu exact ce s-a intamplat ... poate stie cineva ... ca la sfarsit l-a luat pe asta cu barchetta (mergea bine tare ala cu golfu) si asta o luat doua clase oricum feleicitari SFW ai fost singuru din Bacau care o facut ceva .... mai era taranu ala cu Cielo ... si Subaru asta ... cam am susupiciuni ... chiar numa 218 cai ... sa zicem ca avea NOS da` totusi mergea bine ....
darcu is offline  
Old 05-06-05, 19:36   #4
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Merci ... pacat si de silviu cu toyota aia avensis break ... ghinionul lui ca a cazut din prima cu fiatul barchetta care a castigat si la grupa lui si la grupa superiora ... si baiatul cu focusul albastru bc xx dvl a iesit pe locul 2 la grupa lui si era cat pe ce sa castige ... din cate am vazut a avut probleme cu plecarea.

Pai pe ala cu rx8-ul negru l-am linistit eu iar pe cel cu porsche-ul ala cu subaru (nu le mai trebuie curse de acum ) .... daca eu plecam de pe loc asa cum plecam .... iar ala cu subaru ma lasa pe mine asa cum il lasam eu pe ala cu porsche-ul .... iti dai seama ca si-a bagat p#l@ in el porsche si in ei 300 de cai. Oricum frumos ar fi fost sa stea si sa se dea .... cand se dadea cu mine ii convenea ca avea avantaj de 80 de cai ... oricum ... mai bine pt mine.

Nu avea 218 .... avea mult mai mult ... inclusiv nos .... cum s-a dus cand s-a dat cu motocicletele .... a consumat juma de butelie atunci
Pacat ca nu intelegea ca e vorba de legale si ca nu sunt bani in joc care sa spunem ca ar scuza ascunderea puterii adevarate a masinii.... numai nitro-ul ii dadea un boost de vreo 60 de cai.


Oricum eu chiar sunt multumit de mine
SFW is offline  
Old 05-06-05, 19:37   #5
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Si am fost reprezentati si la design de 206-le lui silviu de la carstyle .... masina lui si golful 4 de iasi fiind cele mai frumoase de acolo. Felicitari si lor.
SFW is offline  
Old 05-06-05, 21:04   #6
darcu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 80
Default

e frumos 206-le da` e HDI .... numa la romani ...
era din Bacau avensisu` ??? oricum mergea bine ...
darcu is offline  
Old 05-06-05, 21:18   #7
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Din slanic ... dar din judetz ... tot bacauan de-al nostru. Stiu ... pacat de motor .... daca ar fi fost rc ....
SFW is offline  
Old 06-06-05, 11:03   #8
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

discutiile le continuam aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=6952&start=60 pentru ca titlul topicului este deja depasit de data...
aleks is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -