Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-07, 12:49   #1456
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by geani29 View Post
Iar sunteţi răi De YNA nu vă legaţi?
la cum merge ... nici eu nu m-as lega de ea. am avut si eu oltcit,da nu mergea asa repede...
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-07, 16:50   #1457
geani29
Oltcit Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 230
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Acuma vedeţi de ce-mi iubesc maşina
geani29 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-07, 21:15   #1458
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Am aflat si eu pe pielea mea... Glumesc YNA doar stii
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 15:26   #1459
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Dupa discutia de aseara in leg cu intalnirea la Bacau ,am fost si am vb cu cei de la selena si am primit un raspuns afirmativ adik :
-ne pun la dispozitie parcarea fara nici o problema doar ca trebuie sa platim 10 lei de masina (un pret mic)
-restaurantul este la dispozitie ,adik fiecare isi comanda cea ce doreste si plateste pt ce a consumat
-pentru cei care vin din alte orase au motelul care are 17 camere cu preturi de la 120 la 250 lei pe camera
-spalatoria auto

am vb si in legatura cu pista si a spus ca nu este nici o problema adik se poate inchiria si ea numai sa spunem ce anume vrem sa facem pe ea si tot asa.

Astept acum sa vad ce pareri aveti poate stiti alte locuri etc
O alta chestie ar fi data cand stabilim intalnirea ,noi ieri am zis ca sa fie pe 18 noiembrie ca o continuare la ce a facut zoz anul trecut ,dar ma gandesc ca o sa fie putin cam frig

Acum vreau ca fiecare sa isi spuna parerea si cam ce ar trebui sa facem adik nu numai sa adunam masini ca asta nu e un lucru chiar foarte greu dar sa fie si ceva actiune ( apropo am vb cu cei de la selena si au spus ca putem sa facem burn-outuri in parcare numai sa curatam cauciucul de pe asfalt dupa ce plecam ) )
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 15:47   #1460
Shorty
Opel Driver

Stage 4
 
Shorty's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 297
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx View Post
Dupa discutia de aseara in leg cu intalnirea la Bacau ,am fost si am vb cu cei de la selena si am primit un raspuns afirmativ adik :
-ne pun la dispozitie parcarea fara nici o problema doar ca trebuie sa platim 10 lei de masina (un pret mic)
-restaurantul este la dispozitie ,adik fiecare isi comanda cea ce doreste si plateste pt ce a consumat
-pentru cei care vin din alte orase au motelul care are 17 camere cu preturi de la 120 la 250 lei pe camera
-spalatoria auto

am vb si in legatura cu pista si a spus ca nu este nici o problema adik se poate inchiria si ea numai sa spunem ce anume vrem sa facem pe ea si tot asa.

Astept acum sa vad ce pareri aveti poate stiti alte locuri etc
O alta chestie ar fi data cand stabilim intalnirea ,noi ieri am zis ca sa fie pe 18 noiembrie ca o continuare la ce a facut zoz anul trecut ,dar ma gandesc ca o sa fie putin cam frig

Acum vreau ca fiecare sa isi spuna parerea si cam ce ar trebui sa facem adik nu numai sa adunam masini ca asta nu e un lucru chiar foarte greu dar sa fie si ceva actiune ( apropo am vb cu cei de la selena si au spus ca putem sa facem burn-outuri in parcare numai sa curatam cauciucul de pe asfalt dupa ce plecam ) )
Dupa mine zic ca nu e mult 10 lei de masina e super ok in cazul in care vom avea putin mai mult libertate decat daca am fi facut in oras.
Despre o data pentru desfasurarea evenimentului,ca sa evitam sa nu fie prea frig as zice sa ne incadram in intervalul 21-28 octombrie.
Shorty is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 20:32   #1461
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

asta este f bine,faptul ca ne pun pista la dispozitie e si mai bine.Data,cred eu ca ar fi mai buna perioada 21-28 oct cu conditia sa putem organiza evenimentul asa cum se cuvine...oricum vom vedea si la buzau cam ce sepoate face si cum...speram sa vina cat mai multi bacauani acolo
__________________
cand vreti sa depasiti prin dreapta,asigurati-va bine,de obicei pe acolo vin eu racheta
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 20:37   #1462
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Am vorbit de pliante cu evenimentul si le pot face cu 0,15ron bucata.Sper sa le scot si mai ieftin..sa vad.
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 21:03   #1463
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Propuneri Pentru Dezvoltarea Comunitatii Bacauane

intre timp lumea a inceput sa se adune iar numarul participantilor se pare ca e in crestere
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 23:11   #1464
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by Spillner View Post
Am vorbit de pliante cu evenimentul si le pot face cu 0,15ron bucata.Sper sa le scot si mai ieftin..sa vad.
e bun pretul asta
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 08:21   #1465
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 623
Member of:
[SEAT]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

super ok
pe mine puteti conta ca ma bag, dau banu, umblu pe unde e nevoie daca nu lucrez si altele
referitor la data si eu tot prin noembrie as fi de parere, cred ca pe 21-28 ar fi cam din pripa, daca avem mai mult timp la dispozitie poate se arata mai multi, si avem si mai mult timp sa ne pregatim
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 14:39   #1466
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

daca voi faceti chestia asta sa nu uitati de fratiorii din onesti care vor veni si ei!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 15:18   #1467
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

daca am reusi pana la sfarsitul lu' octombrie ar fi super ok. dar nu prea cred, pt ca tre' sa facem si reclama eu am sa aduc ceva masini de la onesti.
__________________
ex car - e46
Parbrize - Lunete - Geamuri laterale
0751.08.34.33/0769.18.26.99 pymautoglass@yahoo.com sau office@parbrizeonline.ro
www.parbrizeonline.ro
Vanzari/Montaj/Garantie 24 de luni.
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 17:12   #1468
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx View Post
Dupa discutia de aseara in leg cu intalnirea la Bacau ,am fost si am vb cu cei de la selena si am primit un raspuns afirmativ adik :
-ne pun la dispozitie parcarea fara nici o problema doar ca trebuie sa platim 10 lei de masina (un pret mic)
-restaurantul este la dispozitie ,adik fiecare isi comanda cea ce doreste si plateste pt ce a consumat
-pentru cei care vin din alte orase au motelul care are 17 camere cu preturi de la 120 la 250 lei pe camera
-spalatoria auto

am vb si in legatura cu pista si a spus ca nu este nici o problema adik se poate inchiria si ea numai sa spunem ce anume vrem sa facem pe ea si tot asa.

Astept acum sa vad ce pareri aveti poate stiti alte locuri etc
O alta chestie ar fi data cand stabilim intalnirea ,noi ieri am zis ca sa fie pe 18 noiembrie ca o continuare la ce a facut zoz anul trecut ,dar ma gandesc ca o sa fie putin cam frig

Acum vreau ca fiecare sa isi spuna parerea si cam ce ar trebui sa facem adik nu numai sa adunam masini ca asta nu e un lucru chiar foarte greu dar sa fie si ceva actiune ( apropo am vb cu cei de la selena si au spus ca putem sa facem burn-outuri in parcare numai sa curatam cauciucul de pe asfalt dupa ce plecam ) )
Dar daca i-am baga si pe ei ca sponsori un pic asa?
O mica publicitate in desteptarea si la radio alfa? Ar fi benefic si pentru ei si pentru noi, o mana spala pe alta! Iar pista ce lungime are in portiunea dreapta, loc de franare... etc..
__________________
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 18:45   #1469
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

Ar fi interesant sa ne ajute si presa,numai sa reusim sa ii convingem ca vrem sa facem ceva bun...
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 13:17   #1470
Alex69

Stage 4
 
Alex69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 217
Default Re: Intalnirile membrilor 4tuning din bacau

De publicitate si presa nu e o problema. Este forte probabil sa avem si o revista dedicata evenimentului si acum incerc sa iau legatura cu cei de la COX si cu Marius, producatorul de la ProMotor.

Restul ziarelor locale le avem pe toate fara probleme.


Oricum facem publicitate la karting ca o sa fie pusi pe fluturasi. De aceea ne-au si micsorat pretul de la 20 de lei la 10. Dar oricum mai trebuiesc bani pentru promotionale si alte chestii. De aceea tre sa ne gandim la o taxa care sa acopere totul.

Pana una alta lumea a aflat si sunt multi care vor sa vina, mai ales ca e teren privat si imprejmuit.

Referitor la data. 18 e mai aproape de cat credetzi. Anul asta o dam asa si la anul poate o facem mai prim vara :P
Alex69 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -