Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-06, 01:50   #226
DASCALUGABRIEL
Ford Driver

Stage 5
 
DASCALUGABRIEL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 973
Member of:
[Midnight Racers]
[FORD]
Default re

AUUUCH! THAT HURT A LOT MAN!KEEP IT GOIN'
DASCALUGABRIEL is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 06:04   #227
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

ok.daca asha vreti voi. va urez succes la intalnirile voastre fara mine.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 06:21   #228
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

SA VA PREGATITI TELEFOANELE MOBILE, NERVI, PUMNI ETC ETC ETC PENTRU O ORGANIZARE PERFECTA, SUNT ALTII MAI DEDICATI CA MINE. EU VA UREZ SUCCES.

AM SA CREEZ EU ALT CLUB, DACA VOI NU AVETI LOC DE MINE PEACOLO IN NLB.
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
mertan is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 07:41   #229
to_the_limit

Stage 3
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 97
Default

te porti pueril...serios..nu am spus cu rautate ce am zis pe pag cealalta ci pur si simplu am fost sincer ca am ramas de unele afirmatii de pe aici.

hai mai gandeste-te odata inainte sa iei o decizie.




Numai bine...
to_the_limit is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 07:52   #230
Razvan_MDK

Stage 1
 
Razvan_MDK's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 19
Default

Saptamana asta ne intalnim tot acolo si o sa ne hotaram la ceva mai bun cand suntem cu toii de fatza.Nu va mai injectati atat ca nimeni nu are de castigat nimic.PAREREA MEA
Razvan_MDK is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 08:17   #231
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mertan\"
SA VA PREGATITI TELEFOANELE MOBILE, NERVI, PUMNI ETC ETC ETC PENTRU O ORGANIZARE PERFECTA, SUNT ALTII MAI DEDICATI CA MINE. EU VA UREZ SUCCES.

AM SA CREEZ EU ALT CLUB, DACA VOI NU AVETI LOC DE MINE PEACOLO IN NLB.
alex ai innebunit?
grow up man, nu mai vorbi prostii. pur si simplu unii oameni au alta parere decat tine, de ce trebuie sa reactionezi asa?
nu cred ca cea mai buna solutie este organizarea unui alt club, din simplul motiv ca sunt deja 2, plus inca alte cateva puternice de prin tara care fac filiale aici.
plus ca noi 2 suntem membri ai unui alt club, remember?
nu trebuia sa ai atitudinea asta nici tu, pentru ca nu detii adevarul absolut, si poate ca unii oameni au si ei ceva de spus, poate mai bine sau mai puternic motivat decat tine, asta nu inseamna ca tu trebuie sa o iei ca pe un afront personal major, si ca trebuie sa iei o astfel de decizie radicala.
e decizia ta pana la urma, dar eu spun sa te mai gandesti.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 09:03   #232
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Eu zic tot la sala sporturilor...Am vazut ca e loc destul...
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 09:09   #233
bogdan LCB

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3
Default

deci va fi tot acolo!!!!!!NU? k........ bafta baietzii si poate ne vedem acolo!
bogdan LCB is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 09:52   #234
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Bay, noi ne intalnim la 5:00 tot in Subway si de acolo decidem noi unde mai mergem... Si ramane asa, asa cum a fost pana acum ca sa nu se mai certe lumea draq ca nu rezolvam nimic in felul asta
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 10:32   #235
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Ce a inceput lumea sa dea in stanga si in dreapta deodata !!!
Nu va mai certati degeaba, nu cred ca bine sa incepem intalnirile astea cu tensiuni intre noi ... tocmai, era ideea ca lasam orgoliile. Daca de acuma am inceput sa ne certam ...
Poate avea si mertan un motiv intemeiat sa spuna ca nu ar fi bine sa mai fie facute intalniri acolo la sala sporturilor ... oricum ar fi trebuit impartasite cu restul.

Dar mertan ... daca cineva nu e de acord cu tine ... sau i se pare ca vorbesti si in numele lui, are dreptul si persoana aia sa spuna ce il deranjeaza, ce crede, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te superi si sa-ti iei jucariile si pleci.

Uite mie sincer mi se pare o idee proasta chestia cu venitul cu prietenele, da asta e ... astept intalnirea sa vad cum merge ... poate nu o sa fie cum am zis eu (ca nu o sa stam sa vb mai mult cu prietena decat sa vb intre noi, ca daca sambata am facut mai multe cerculete si burnouturi nu inseamna ca in fiecare saptamana o sa-mi *** planetarele pt atmosfera sau altii cauciucurile etc, si discutiile nu cred ca o sa le atraga la fel de mult pe fete ca burnouturile si cerculetele si altele) sau poate o sa mi se dea dreptate ... da sa spun ... bag P#$@ de acuma nu mai vin este copilaresc.


Nu e nimeni capitan de vas aici si nimeni subaltern ... asa ca cel mai bine e sa incercam sa ne respectam unul pe altul, sa nu ne impunem vointa asupra altuia dar nici sa nu sarim ca arsi cand altul greseste.


NOW KISS AND MAKEUP
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 10:54   #236
Sfantul-Neo

Stage 5
 
Sfantul-Neo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 410
Default

Gura ta adevar graieste! Care s-a suparat pe mine sa-mi cer scuze?!
Sfantul-Neo is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 11:04   #237
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

fratilor. nu stiu cum sa va spun. cand am zis ca nu ne intalnim la sala sporturilor am spuso dintr-un motiv bine intemeiat. daca voi vreti sa mergeti acolo, treaab voastra,sunt masinile voastre, permisele voastre, faceti ce vreti. ne hotaram in subway ce facem, unde mergem. eu num-am suparat pe nimeni, dar acel ce se ea de cineva sa se gandeasca mai bine ce vb. sa nu dau cu acuzatii in stanga si in dreapta.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 11:16   #238
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Am vb si eu cu mertan si mi-a explicat care e faza ... lucru pe care il si banuiam de altfel ... si avea motive sa zica ca mai bine schimbam locatia, nu a zis doar ca sa fie el organizatorul sef
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 12:25   #239
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Sau si mai bine ... de acum stabilim pe forum doar locatia pt suculetz ... daca e dupa sa mergem sa ne mai admiram unii altora masinile ... sa mai stam la un pahar de vorba in aer liber ... asta mai bine sa hotaram acolo.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 13:06   #240
83SOF

Stage 4
 
83SOF's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 277
Default

mertane, nu trebuia sa ti se puna pata, e opinia mea si am dreptul la ea, la fel cum si tu ai dreptul la a ta. nu cred ca e prima data cand ai fost criticat, si nu va fi nici ultima, asa ca nu mai actiona impulsiv, ca nu rezolvi nimic. daca vrei mai stam de vorba sambata.
__________________
Triumph Speed Four
Pontiac Grand Prix V6
Ford Thunderbird V8
83SOF is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -