Lucică are fantezii cu asistente, de maine
Sper sa nu te tina mult si sa faci Craciunul acasa
Sageata, noi oricum vazusem asemanarea de cand a aparut, e bine sa fii vedeta, nu fi stresat de paparazzi
Am revenit >
Clio meu e buclucas) in prima zi i-am rupt arcu.. distrus fuzeta...pam pam)pana acum schimbat rulment,fulie alternator si cauciucuri...problema actuala nu mai am abs cica e de la fuzeta am stricat senzoru:-Q si directia e praf mai pe scurt ) masina merge pe unde vrea ea ,eu tin volanu drept ea trage brusc stanga/dreapta trag stanga/dreapta merge drept/
Poze: