Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-06, 12:36   #1771
RaZv

Stage 5
 
RaZv's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
Default Re: masinile modificate din bacau

Ai inteles gresit.Eu nici macar nu-s pasionat de asa ceva.Eu nu-s expert.Voi m-ati facut .Eu doar cunosc cate ceva despre masinile din Bacau, de asta am si postat si am pus cateva poze(nu cred ca voi mai pune poze vreodata).Eu nu-s adeptul tuningului ca sa fiu expert in asa ceva .Am si zis ca mie imi plac mai mult masinile stock.Dar...nu-mi vine sa cred ca am creat atata curiozitate in jurul meu!
RaZv is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 12:43   #1772
RaZv

Stage 5
 
RaZv's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by SFW

Nu e o intepatura ... dar, tu ai zis ca ei tre sa invete sa scrie corect .... asa ca ... pt viitor .... tuning se scrie cu 2 de n .... si nu "tunning"
O sa ma documentez si o sa aflu cand se scrie cu un singur "n" si cand se scrie cu 2 de "n", pentru ca eu am mai vazut termenul scris cu 2 de "n".
Eu ma refeream in primul rand la greselile gramaticale.
RaZv is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 12:46   #1773
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: masinile modificate din bacau

ti-as fi recunoscator daca ai posta doar la obiect pe fiecare topic ( asta fiind unul de masini modificate din bacau ) si daca ai inceta cu atacurile personale.
pentru inceput nu-ti voi sterge posturile pe langa subiect, dar vreau sa te anunt ca este pe sectiunea bacau si un topic special pentru discutii si consideratii de orice natura ( cafeneaua ).
si inca o rugaminte, posteaza toate ideile intr-un singur reply, pentru ca acesta este un forum, nu un chat.
acestea fiind spuse, iti urez bun venit si la cat mai multe posturi constructive alaturi de noi
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 12:58   #1774
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by RaZv
O sa ma documentez si o sa aflu cand se scrie cu un singur "n" si cand se scrie cu 2 de "n", pentru ca eu am mai vazut termenul scris cu 2 de "n".
Eu ma refeream in primul rand la greselile gramaticale.

Cu un singur n nu se scrie niciodata .... se scrie cu 2, adica,tuning si nu cu 3, adik tunning.
Ma rog, glumeam si eu ... stiu ca ti-ai gat seama ce vroiam sa spun.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 20:30   #1775
VWlad

Stage 2
 
VWlad's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 52
Default Re: masinile modificate din bacau

Of Of Of...Sunt nou pe-aici,dar mi-am dat seama de un lucru:forumul acesta nu e neaparat pentru experti in tuning,sau ingineri constructori de masini...Asa ca mai bine lasati deoparte chestia asta cu varsta si cu experienta in domeniul masinilor...Fiecare are dreptul sa isi expuna parerea sau opinia,desigur,in limitele bunului simt,fie ca are "17-18-19 ani" sau mai mult.
VWlad is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 22:24   #1776
Saigo

Stock
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1
Default Re: masinile modificate din bacau

E ca si cum ti-ai lua o capra si i-ai trage dungi ca sa arate cat de cat a zebra... Fa-i vant (daca ti-o cumpara cineva) si baga bani intr-o masina care sa merite
Saigo is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 22:41   #1777
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by Saigo
E ca si cum ti-ai lua o capra si i-ai trage dungi ca sa arate cat de cat a zebra... Fa-i vant (daca ti-o cumpara cineva) si baga bani intr-o masina care sa merite
Salut & Welcome To Da Forum

Fii putin mai exact si spune-ne si despre cine vorbesti ca sa intelegem si noi, sau ca sa inteleg si eu ca-s mai greu de cap
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 00:01   #1778
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: masinile modificate din bacau

razv ai cumva un vw negu cu stiker vwoforum pe ea?? are la nr HHH???
mertan is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 07:32   #1779
VWlad

Stage 2
 
VWlad's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 52
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by Andr3i
Salut & Welcome To Da Forum

Fii putin mai exact si spune-ne si despre cine vorbesti ca sa intelegem si noi, sau ca sa inteleg si eu ca-s mai greu de cap
Nu esti singurul greu de cap de-aici,ca nici eu nu am inteles ce a vrut sa spuna!
VWlad is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 11:35   #1780
Zerofast

Stage 5
 
Zerofast's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by VWlad
Nu esti singurul greu de cap de-aici,ca nici eu nu am inteles ce a vrut sa spuna!

nici yo ......oare ce a vrut sa spuna omu
Zerofast is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 14:16   #1781
RaZv

Stage 5
 
RaZv's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
Default Re: masinile modificate din bacau

Sal Aleks! Mersi pt urare. Eu n-am nimic cu nimeni. Cred ca doar a parut putin ca "ne ciondanim", dar poate ca asa are si forumul mai mult farmec...doar nu suntem niste bunicutze care se lauda cu nepoitzeii lor.
RaZv is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 14:41   #1782
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Pai vad ca numai critici..Arata-ne si nou ca sti ceva despre masini sau tuning?Ai postat 3 poze cu niste masini si gata.
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 15:18   #1783
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: masinile modificate din bacau

frateeee
ati luat-o razna?
iar facem forumul chat?
stick to the topic pls...
nu sterg ce s-a scris, dar... nu mai iesiti pe langa subiect, va rog.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 15:20   #1784
RaZv

Stage 5
 
RaZv's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
Default Re: masinile modificate din bacau

Eu nu mai pun poze!Am si dat de inteles asta mai demult. Cred ca Saigo se referea la 206-le lui Andr3i ... Scuze...glumeam
RaZv is offline   Reply With Quote
Old 14-06-06, 15:24   #1785
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)

am facut o descoperire, stiu cine face blaturile la politie
am dovada de pe mess
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	mertan.jpg
Views:	83
Size:	97.4 KB
ID:	114477  

Last edited by aleks; 14-06-06 at 15:31.
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -