13-06-06, 12:36
|
#1771
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
|
Re: masinile modificate din bacau
Ai inteles gresit.Eu nici macar nu-s pasionat de asa ceva.Eu nu-s expert.Voi m-ati facut  .Eu doar cunosc cate ceva despre masinile din Bacau, de asta am si postat si am pus cateva poze(nu cred ca voi mai pune poze vreodata).Eu nu-s adeptul tuningului ca sa fiu expert in asa ceva  .Am si zis ca mie imi plac mai mult masinile stock.Dar...nu-mi vine sa cred ca am creat atata curiozitate in jurul meu!
|
|
|
13-06-06, 12:43
|
#1772
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Originally Posted by SFW
Nu e o intepatura ... dar, tu ai zis ca ei tre sa invete sa scrie corect .... asa ca ... pt viitor .... tuning se scrie cu 2 de n .... si nu "tunning" 
|
O sa ma documentez si o sa aflu cand se scrie cu un singur "n" si cand se scrie cu 2 de "n", pentru ca eu am mai vazut termenul scris cu 2 de "n".
Eu ma refeream in primul rand la greselile gramaticale.
|
|
|
13-06-06, 12:46
|
#1773
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: masinile modificate din bacau
ti-as fi recunoscator daca ai posta doar la obiect pe fiecare topic ( asta fiind unul de masini modificate din bacau ) si daca ai inceta cu atacurile personale.
pentru inceput nu-ti voi sterge posturile pe langa subiect, dar vreau sa te anunt ca este pe sectiunea bacau si un topic special pentru discutii si consideratii de orice natura ( cafeneaua ).
si inca o rugaminte, posteaza toate ideile intr-un singur reply, pentru ca acesta este un forum, nu un chat.
acestea fiind spuse, iti urez bun venit si la cat mai multe posturi constructive alaturi de noi
|
|
|
13-06-06, 12:58
|
#1774
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Originally Posted by RaZv
O sa ma documentez si o sa aflu cand se scrie cu un singur "n" si cand se scrie cu 2 de "n", pentru ca eu am mai vazut termenul scris cu 2 de "n".
Eu ma refeream in primul rand la greselile gramaticale.
|
Cu un singur n nu se scrie niciodata .... se scrie cu 2, adica,tu ni ng si nu cu 3, adik tu nni ng.
Ma rog, glumeam si eu ... stiu ca ti-ai gat seama ce vroiam sa spun.
|
|
|
13-06-06, 20:30
|
#1775
|
Stage 2
Join Date: May 2006
Posts: 52
|
Re: masinile modificate din bacau
Of Of Of...Sunt nou pe-aici,dar mi-am dat seama de un lucru:forumul acesta nu e neaparat pentru experti in tuning,sau ingineri constructori de masini...Asa ca mai bine lasati deoparte chestia asta cu varsta si cu experienta in domeniul masinilor...Fiecare are dreptul sa isi expuna parerea sau opinia,desigur,in limitele bunului simt,fie ca are "17-18-19 ani" sau mai mult.
|
|
|
13-06-06, 22:24
|
#1776
|
Stock
Join Date: Jun 2006
Posts: 1
|
Re: masinile modificate din bacau
E ca si cum ti-ai lua o capra si i-ai trage dungi ca sa arate cat de cat a zebra...  Fa-i vant (daca ti-o cumpara cineva) si baga bani intr-o masina care sa merite
|
|
|
13-06-06, 22:41
|
#1777
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Originally Posted by Saigo
E ca si cum ti-ai lua o capra si i-ai trage dungi ca sa arate cat de cat a zebra...  Fa-i vant (daca ti-o cumpara cineva) si baga bani intr-o masina care sa merite 
|
Salut & Welcome To Da Forum
Fii putin mai exact si spune-ne si despre cine vorbesti ca sa intelegem si noi, sau ca sa inteleg si eu ca-s mai greu de cap
__________________

|
|
|
14-06-06, 00:01
|
#1778
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: masinile modificate din bacau
razv ai cumva un vw negu cu stiker vwoforum pe ea?? are la nr HHH???
|
|
|
14-06-06, 07:32
|
#1779
|
Stage 2
Join Date: May 2006
Posts: 52
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Originally Posted by Andr3i
Salut & Welcome To Da Forum
Fii putin mai exact si spune-ne si despre cine vorbesti ca sa intelegem si noi, sau ca sa inteleg si eu ca-s mai greu de cap 
|
Nu esti singurul greu de cap de-aici,ca nici eu nu am inteles ce a vrut sa spuna!
|
|
|
14-06-06, 11:35
|
#1780
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: masinile modificate din bacau
Quote:
|
Originally Posted by VWlad
|
nici yo  ......oare ce a vrut sa spuna omu
|
|
|
14-06-06, 14:16
|
#1781
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
|
Re: masinile modificate din bacau
Sal Aleks! Mersi pt urare. Eu n-am nimic cu nimeni. Cred ca doar a parut putin ca "ne ciondanim", dar poate ca asa are si forumul mai mult farmec...doar nu suntem niste bunicutze care se lauda cu nepoitzeii lor.
|
|
|
14-06-06, 14:41
|
#1782
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [PEUGEOT] [AUDI]
|
Re: masinile modificate din bacau
Pai vad ca numai critici..Arata-ne si nou ca sti ceva despre masini sau tuning?Ai postat 3 poze cu niste masini si gata.
|
|
|
14-06-06, 15:18
|
#1783
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: masinile modificate din bacau
frateeee
ati luat-o razna?
iar facem forumul chat?
stick to the topic pls...
nu sterg ce s-a scris, dar... nu mai iesiti pe langa subiect, va rog.
|
|
|
14-06-06, 15:20
|
#1784
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 348
|
Re: masinile modificate din bacau
Eu nu mai pun poze!Am si dat de inteles asta mai demult. Cred ca Saigo se referea la 206-le lui Andr3i  ... Scuze...glumeam
|
|
|
14-06-06, 15:24
|
#1785
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafenea pt bacau pe 4tuning (sau: eu... continuare ;)
am facut o descoperire, stiu cine face blaturile la politie
am dovada de pe mess
Last edited by aleks; 14-06-06 at 15:31.
|
|
|
|
|