tzin sa va anuntz ca in nopate de 7 spre 8 mi-a fost "violat" autoturismul MB 190E cu nr de inmatriculare BC-99-TAM si sticare SCC ... in urma "Actului" au fost sustrase atat head unitul cat shi fata detashabila (bordul mashinii fiind oarecum avariat) ... rugamintea mea este sa verificati pe la "delarii" locali de casetofoane/playere auto sh (respectiv cioarde) daca dati de v`un panasonic CQ-C1311NE ... ca tare mi-ash dori sa`l prin p`ala