sa va ganditi bine daca vreti sa ramaneti .. si sa imi spuneti si mie sa vb pe unde sunt posibilitati de cazare...
dar daca sunt care vor sa ramane...e mai bine sa stiu din timp.,..adica maxim maine

daca nu... atunci asta este
oricum... cineva o sa va astepte pe la metro.. sau la intrare in pacurari..
ori eu..ori cineva..
sper sa pot ajunge eu personal si s ava "escortez" pana la Mall...chiar daca stiti cu totii unde e

asa ar fi frumos sa facem.. ca o gazda buna ce suntem
deci cand plecati din Tg. Frumos.... imi dati un tel. si va spun unde o sa va astept.. ok? o parte din voi aveti nr. meu..
va astept... bafta