A sosit si comanda mea
SUNT FOARTE MULTUMIT
Eu am comandat o pereche de Adidas Superstar ll Adicolor
recomand cu incredere la toata lumea
un imens UPDATE de la mine
__________________ O prietenie, O familie, Un Club ! ~ Shadows Racing Team ~
si eu am comandat si nu sunt deloc multumit....adidasii sunt cu 2-3 numere mai mici....deci aveti grija cei care purtati marimi mai mari si apropo mie mi-a dat ignore pe mess dupa ultima convorbire cu el cand i-am dat datele mele pt a imi trimite adidasii