Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-12, 17:14   #1
tapeee

Stage 3
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 125
Default Vand telefoanel ieftine + 2 chestii ieftine si ele

Salutare.
Dupa cum spune si titlul, scot la vanzare 3 telefoane ( 2 Motorola w230 si un Nokia e65 )

Motorola W230

Cele doua telefoane vin cu pachetul: cutie, incarcator, cablu usb, handsfree, manual.
Au fost tinute ca telefoane de rezerva la o firma, n-au fost folosite mai deloc.
Eu am folosit unul dintre ele, cel fara folie, iar in 4 zile de tinut in buzunar a cazut(arata ca a celuilalt). Bateria m-a tinut cele 4 zile cu zeci de mesaje pe zi si cel putin 2h de vorbit la telefon.
Telefoanele sunt codate pe Orange. ( se deblocheaza foarte usor si de acasa, sunt o gramada de tutoriale pe google )
Ca aspect sunt 10/10. Ca functionalitate la fel 10/10.
Sunt niste telefoane simple, nu sunt de ultima generatie, sunt pe la mijloc asa,dar ca functionalitate sunt perfecte. Pentru un al doilea telefon sau un telefon al bunicilor eu zic ca e perfect.

Pret: 80 lei / bucata ( transport inclus prin Posta Romana, pentru Bucuresti mai scadem ca il predau personal ) [/color]






Nokia E65

Este telefonul lui unchi-miu, este un telefon folosit, aspect 6-7 / 10, functionalitate 10/10.
Wi-fi-ul merge fara probleme, are ultima varianta de soft(bagata de mine zilele trecute din softul nokia),
I-ar trebui o carcasa, dar merge si asta actuala. Pe spate capacul este problematic ( ca la toate e65-urile ), la prinderi sta putin ciudat, iar la SIM are deasupra o hartie mica pentru a-l tine la locul lui, deoarece capacul e bombat putin ( 1-2 mm ).
Telefonul vine in pachet: cutie, incarcator, cablu usb, cd-uri + manuale, husa originala Nokia.
Telefonul este codat pe Vodafone.

Este un telefon folosit dar perfect functional, asa ca poate fi luat si pentru piese ( in afara de carcasa totul merge perfect! )

Pret: 150 lei ( transport inclus prin Posta Romana, pentru Bucuresti mai scadem ca il predau personal )





In afara de aceste 3 telefoane mai vand si un card-reader si o orteza de glezna.


Card-reader
Este functional, dar eu folosesc un microsd card reader.
Seamana cu asta : http://www.pcgarage.ro/citi......llin1-b-black/

Pret: 25 lei ( transport inclus prin Posta Romana, pentru Bucuresti mai scadem ca il predau personal )





Orteza glezna

Este buna daca iti rupi piciorul si vrei sa mergi totusi normal cu acel picior.
Orteza are pompa de aer prin care se umfla pe glezna si gamba si tine piciorul fix, iar durerea nu se simte la mers.
A fost luata de noua ( 430 lei - am bonul ), a fost folosita 3 saptamani si dupa a ajuns in pod.
Este pt S-M, adica 36-39 sau 40.
Are toate accesoriile!

Pret: 315 lei ( transport inclus prin Posta Romana, pentru Bucuresti mai scadem ca il predau personal )



Aici aveti un link cu toate pozele!
http://www.mediafire.com/?yr1416bke8yoj


LE: Nokia are si card micro sd

PM sau 0743306313 - Mario
tapeee is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 19:26   #2
tapeee

Stage 3
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 125
Default Re: Vand telefoanel ieftine + 2 chestii ieftine si ele

Motorola 50 lei x 2
Nokia 130

2 zile si revin la preturi
tapeee is offline   Reply With Quote
Old 10-06-12, 12:07   #3
tapeee

Stage 3
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 125
Default Re: Vand telefoanel ieftine + 2 chestii ieftine si ele

up up Negociabil
tapeee is offline   Reply With Quote
Old 22-06-12, 20:51   #4
tapeee

Stage 3
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 125
Default Re: Vand telefoanel ieftine + 2 chestii ieftine si ele

up;ppp
tapeee is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -