VAND MOTOROLA E 398 PT PIESE!!!
TELEFONUL AVEA PROBLEME CU SOFTUL(RAMANEA BLOCAT)NU A MAI FOST APRINS DE FOARTE MULT TIMP PT CA NU MAI AM INCARCATOR !!
SE VINDE PIESE SAU INTREG LA PRETUL DE 70 ron CU TOT CU CABLU DE DATE SI CD !!!
DATE CONTACT:
[email protected]