in urma cu 4 luni era cea mai buna camera web low cost din lume.nu am folosito absolut niciodata e ca si noua! 250 ron! inca are garantie si toate cele eu am cumparat-o la pretul de 500ron.
astept oferte pe privat sau la : 0741 590 805
stima!
__________________ Primul semn de senilitate este sa crezi ca le stii pe toate…