Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
Re: vand nokia e72 super pretz!!!
Quote:
Originally Posted by Alex E30
ofer 450 lei banii maine 0761532122 !!
imi pare rau,pretzul este fix.....eu zic ca e un pretz destul de corect...si daca ,chiar il doresti,nu cred ca 50 lei sunt o problema ptr tine
multa bafta