Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-10-06, 23:35   #1
dr_dumi

Stage 5
 
dr_dumi's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 438
Default Vand Sagem MyPhone

Telefonul este super nou si aproape nefolosit, cumparat de la Orange pe data de 8 Septembrie 2006, codat pe Orange! L-am cumparat in ideea sa il decodez si sa il folosesc, are un design foarte placut si un timp al bateriei mai mult decat satisfacator.
Am toate accesoriile la inclusiv cutie+manual, garantie de la furnizor (Orange), si factura.
In cutie telefonul vine cu incarcator si hands-free. Telefonul are in continuare tiplele atat pe ecran cat si pe capacul de la baterie, arata de-a dreaptul impecabil!

Pret 120 Ron, nediscutabil!

Astept, cumparatori interesati!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sagem-myphone-1.jpg
Views:	61
Size:	8.7 KB
ID:	165102  
Attached Images
 
__________________
Yahoo: dumi_suedezul
Tel: 0761.336.039
dr_dumi is offline  
Old 22-10-06, 10:19   #2
Sl1V3R

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,013
Default Re: Vand Sagem MyPhone

Offtopic:nu o sa decodezi telefonul nici in 1000 ani ...fiind telefon facut pt orange de sagem la comanda nu-si bate nimeni capu` cu schimbatul softului,asa am patit si eu cu 6-2
Sl1V3R is offline  
Old 22-10-06, 11:04   #3
dr_dumi

Stage 5
 
dr_dumi's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 438
Default Re: Vand Sagem MyPhone

Dar cine a zis ca intentionez sa il decodez??? eu vreau sa il vand cuiva care il va folosi pe orange! mai ales ca telefonul este in garantie... stiu de treaba cu decodatul, dar consider ca sunt destui cu cartele sau abonamente orange care s-ar putea folosi de el... mai ales ca la banii astia nu o sa gasesti tu un tel mai impecabil decat asta nici in 1000 de ani
dr_dumi is offline  
Old 22-10-06, 17:06   #4
dr_dumi

Stage 5
 
dr_dumi's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 438
Default Re: Vand Sagem MyPhone

telefonul s-a dat.
dr_dumi is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -