Quote:
Originally Posted by HostBooter
Scrii extraordinar de bine! Oricum degeaba dai UP UP UP  
|
in primul rand m-am grabit si nici nu dau mare importanta "oamenilor" ca tine, sa dau explicatii multe si detaliate!

si in al doilea rand, poate ca tu crezi ca dau degeaba up up up, dar daca nu stii, mai bine taci!

pt ca am cumparat vreo 5 telefoane defecte deja aici de pe forum, fara sa le scriu aici pe topic!

am rezolvat totul prin p.m! nu dau aici de stire la fiecare ce am cumparat si cu cat!

asa ca....psssst!