Achizitionat in ianuarie 2010 de la Vodafone Arsis.
NU este blocat in nicio retea!
Accesorii: casti, cablu de date, incarcator, card 1GB si o husa de piele rosie originala Nokia.
Din pacate nu mai gasesc cutia in care erau si actele, deci vine fara niciun act inclusiv garantie.
Telefonul functioneaza perfect si prezinta unele urme normale de uzura (a stat mai mult in husa).
Predau personal in Pitesti, si in Bucuresti deocamdata doar in perioada 7-9 februarie.
!NU MA INTERESEAZA NICIUN FEL DE SCHIMBURI!
Notă moderator:
Datele de contact şi preţul sunt obligatorii!