Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
Vand Alcatel OT 331
De abia luat are 2 luni cred... in stare foarte buna ... daca doreste cineva... vorbim pe privat .. si daca stie cineva sau daca are cineva un Nokia 3100 de vanzare...