Deci,camera am primit-o.Stiu ca a fost cumparata la vremea ei din magazin

....mai multe nu stiu,sincer

(si nici nu ma pricep foarte bine la camere)
Cine vrea sa o vada,studieze,etc....sa dea un PM,si ne vedem si o vede la fata locului.....pantelimon,iancului,obor,Stefan Cel mare,Herastrau,piata presei...si imprejurimi apropiate

^up^