| Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto |
03-04-10, 05:03
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of: [VW]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
|
|
|
03-04-10, 10:44
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
da,este la vanzare
|
|
|
03-04-10, 10:47
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
Quote:
Originally Posted by Eugen_TL
Adica un e50 il apreciezi la 50ron.. cred ca glumesti
In cazul asta, iti poti aprecia situ e51 la 100ron 
|
fratilor sunteti toti mari afaceristi!pretul de vanzare este 300 ron,pretul pt schimb nu o sa fie niciodata acelasi!!!un e50 mai mult de 100 lei nu il poti evalua,sa il avand apoi cu 120-130 max.
|
|
|
07-04-10, 14:35
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
pret vanzare 250 lei fara nimic,280 pachet complet
pret pt schimb 370 lei
|
|
|
08-04-10, 15:38
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 873
Member of: [VW]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
sunt interesat..ce inseamna "fara nimic" si ca inseamna"complet"....trimiti prin posta sau curier?
|
|
|
08-04-10, 17:23
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
fara nimic inseamna telefon + incarcator
pachet= toate accesoriile enumerate pe prima pagina: incarcator casti card 1gb cd husa.mai am o oferta prin curier?nu ai drum prin bucuresti?
|
|
|
08-04-10, 18:50
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
Salut ai PM..!!
|
|
|
09-04-10, 00:17
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
ti-am raspuns
|
|
|
11-04-10, 18:14
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
sus cu el
|
|
|
12-04-10, 17:39
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2009
Posts: 531
|
Re: Vand nokia e51 Silver
Sal , ultim pret pt pachet full, si niste poze reale ale telefonului. Ms
|
|
|
12-04-10, 22:39
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,811
Member of: [VW] [SKODA] [Toyota] [2 Roti]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
Quote:
Originally Posted by stefanandrei000
sus cu el
|
Pot sa declar linistit ca userul stefanandrei000 este un user neserios.
Am zis de cateva zile bune (08.04.2010)ca ii cumpar telefonul,sa il puna pe curier ca il achit ramburs dar se pare ca nu vrea sa il vanda. 
Normal ca nu esti obligat sa mi-l vinzi mie,dar atunci de ce mai "updatezi" anuntul ?
In mod sigur nu e un om cu care sa faci 'targuri'.
__________________
?
|
|
|
13-04-10, 12:41
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,693
Member of: [SKODA]
|
Re: Vand nokia e51 Silver
Quote:
Originally Posted by BH 07 MDF
Pot sa declar linistit ca userul stefanandrei000 este un user neserios.
Am zis de cateva zile bune (08.04.2010)ca ii cumpar telefonul,sa il puna pe curier ca il achit ramburs dar se pare ca nu vrea sa il vanda. 
Normal ca nu esti obligat sa mi-l vinzi mie,dar atunci de ce mai "updatezi" anuntul ?
In mod sigur nu e un om cu care sa faci 'targuri'.
|
Pentru ca am asteptat sa il vand unei persoane din Bucuresti,nu sunt adeptul curierului pentru astfel de produse,ma intalnesc cu cumparatorul,vede si probeaza aparatul,sa nu fie absolut nici o problema si nici o indoiala si asta e! Telefonul s-a vandut ieri userului Alex E30. Multumesc 4tuning!
|
|
|
|
|