Vand
SonyEricsson w910
L-am obtinut pe puncte de la Vodafone (implicit este codat in aceasta retea), fiind abonat platinium nu m-a deranajat niciodata acest lucru.
Se prezinta suficient de bine, din pacate carcasa este din plastic si forma il predispune la urme de purtare. Am avut grija cat am putut de mult, dar la colturi sunt prezente usoare semne de uzura. Logo-ul Vodafone de jos este inca lizbil (mentionez asta ca un indicator). Pachetul este cel complet oferit de catre Vodafone (include si un card reader M2 ce poate fi atasat la chei)
Va asigur ca nu ma ocup cu vanzari diverse, oricare dintre obiectele pe care l-am vandut vreodata pur si simplu nu mi-au mai fost de folos (surplus, alte gusturi si asa mai departe).
Total call time: 53.22.21
Outgoing calls: 31.32.16
Cumparat pe data de 18.09.2009.
Evident mai am si garantia. Am pastrat tot.
Accept schimb cu obiecte de valoare apropiata (sau ceva ce mi-ar putea folosi la Vectra B2), astept oferte
Pret: 300 lei
Contact: [email protected] / 0721 10 69 66