Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-09, 14:13   #16
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Exclamation Re: Consignatie ONLINE !!!

Mai dam jos din preturi ... e criza !!!
- Nokia E90 - 850 RON Cash - 950 RON combinatii
- Navigatie MIO P340 - 500 RON Cash - 600 RON Combinatii
- Nokia 7210 Supernova - 300 Cash
- Nokia 1110i - 90 Cash
- Aparat foto Samsung 5.1 mpx - 250 RON Cash - 300 Combinatii
- Nokia 1208 Nou in cutie ( 00.00 min, folie pe ecran) - 120 RON Cash !!!
__________________
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 02-11-09, 08:34   #17
dautopor

Stage 5
 
dautopor's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 708
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

salutare mai ai aerul conditionat?
dautopor is offline   Reply With Quote
Old 02-11-09, 09:05   #18
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by dautopor View Post
salutare mai ai aerul conditionat?
Dap .... !!!
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 13-11-09, 07:09   #19
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Volvo vandut ... up... !!!
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 13:17   #20
Lik_focus

Stage 4
 
Lik_focus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 200
Member of:
[VW]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
Volvo vandut ... up... !!!
Cu cat ai dat volvo ul?
Lik_focus is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 15:09   #21
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by Lik_focus View Post
Cu cat ai dat volvo ul?
Cu mai mult decat ceream !!!
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 15:11   #22
TunerInProgres

Stage 5
 
TunerInProgres's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 914
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

ce mai ai din cele de mai sus?
TunerInProgres is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 17:28   #23
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by TunerInProgres View Post
ce mai ai din cele de mai sus?
- Nokia E90 - 850 RON Cash - 950 RON combinatii
- Navigatie MIO P340 - 500 RON Cash - 600 RON Combinatii
- Nokia 7210 Supernova - 300 Cash
- Nokia 1110i - 90 Cash - s'au dat
- Aparat foto Samsung 5.1 mpx - 250 RON Cash - 300 Combinatii
- Nokia 1208 Nou in cutie ( 00.00 min, folie pe ecran) - 120 RON Cash !!! s'au dat
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 15:51   #24
edyopel

Stage 5
 
edyopel's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 382
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

poate iau aparatul )
edyopel is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 07:35   #25
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by edyopel View Post
poate iau aparatul )
poate...

Nu mai este e90 , 7210 supernova , 2 1208 .
Am un Nokia 5800 xpressmusic impecabil , pachet complet la 750 ron cash - 800 combinatii si mai am un ceas , o sa pun zilele urmatoare poze cu el !!! ceasul este tag hauer carrera !!!

Last edited by Khristy; 19-01-10 at 07:38.
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 10:01   #26
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

iti ofer doua telefoane si o casca bluetooth daca vrei... pe navigatie
-nokia n73 silver (music edition), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo orginale, card 1G (primit de cand am luat telu.), cablu de date original, manuale + cutie + kit de instalare PC originale
-casca bluetooth (buna pentru soferi) este nokia originala inca mai are folia pe ea nu am folosito doar am testato si merge de minune.. pachetul include:
incarcator pentru casca si manuale + cutia originale noika
-sony ericsson w200i black (walkman), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo (walkman) originale, card de 125 mega (primit de cand am luat telefonu), manuale + cutie + kit de instalare PC originale
nu le evaluez la o suma anume... doar daca vrei schimb
n73 are folia originala pe ecran de cand l-am luat pe el are un an si vreo 5 luni vechime nu stiu cate ore vorbite are... este fabricat finlanda... probleme are: insertia cu NOKIA de pe capacul de la camera foto este putin stearsa, tot spatele "maro" arata impecabil, dar fata "gri" are cate o zgarietura in fiecare colt... zgarietruile sunt mici... telefonul nu a fost reparat si nu a avut vre-o problema... este deocdat din fabrica
casca bluetooth este noua.. cumparata acum o saptamana (nu am ce face cu ea) are folia originala pe ea... casca a costat cam 90 ron si merge foare bine pe n73
sony ericsson la fel ca nokia nu stiu cate ore are vorbite... are vechime 2 ani aproape si jumate... are 2 zgarieturi foarte mici neobservabile... ecranul este mai zgariat... dar este foarte clar si asa... are zgarieturi mici... in rest merge foarte bine... nu a fost folosit de o jumatate de an... este decodat din fabrica si este fabricat in china
sau daca nu te intreseaza ceva de sus mai am si altceva in schimb... nokia 1600 made china codat pe orange... cred ca are maxim 5 ore vorbite... cutie originala + manuale originale, incarcator original... (pretul estimat la 60 ron)... si mai am un batran nokia 3410 nou nout... il am de 4 ani si ceva... dar nu l-am deschis nicodata... este made germany... nu are decat baterie universala pentru modelele astea de nokia... (pretul estimat 20 ron).... si mai am incarcator auto pentru nokia cu mufa subtire (merge n73 ..6300 , etc) este nou... decat l-am testat si merge de minune... (pretul este estimat la 16 ron) si mai am un suport auto... prindere cu ventuza (cu aer)ca la celelalete... produsul este universat... se poate regla pe latime pentru GPS... a fost folosit de 5 ori pana mi-a spart masina ca uitasem telu acolo... (pretul estimat 18 ron) si mai am un cd-writer (citeste cd, scrie cd si citeste dvd... nu scrie dvd)
a fost folosit 3 ani dar merge de minune si acum... l-am dat jos pentru ca mi-am luat dvd-writer (pretul estimat la 40 ron).... preturi negociabile ... nu iti dau diferenta cash... doar ce vrei sa iti alegi de acolo pe navigatie (asta daca vrei si tu)
__________________
Mitsubishi Colt 1.1

Last edited by andreimp3; 19-01-10 at 10:04.
andreimp3 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 13:20   #27
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Quote:
Originally Posted by andreimp3 View Post
iti ofer doua telefoane si o casca bluetooth daca vrei... pe navigatie
-nokia n73 silver (music edition), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo orginale, card 1G (primit de cand am luat telu.), cablu de date original, manuale + cutie + kit de instalare PC originale
-casca bluetooth (buna pentru soferi) este nokia originala inca mai are folia pe ea nu am folosito doar am testato si merge de minune.. pachetul include:
incarcator pentru casca si manuale + cutia originale noika
-sony ericsson w200i black (walkman), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo (walkman) originale, card de 125 mega (primit de cand am luat telefonu), manuale + cutie + kit de instalare PC originale
nu le evaluez la o suma anume... doar daca vrei schimb
n73 are folia originala pe ecran de cand l-am luat pe el are un an si vreo 5 luni vechime nu stiu cate ore vorbite are... este fabricat finlanda... probleme are: insertia cu NOKIA de pe capacul de la camera foto este putin stearsa, tot spatele "maro" arata impecabil, dar fata "gri" are cate o zgarietura in fiecare colt... zgarietruile sunt mici... telefonul nu a fost reparat si nu a avut vre-o problema... este deocdat din fabrica
casca bluetooth este noua.. cumparata acum o saptamana (nu am ce face cu ea) are folia originala pe ea... casca a costat cam 90 ron si merge foare bine pe n73
sony ericsson la fel ca nokia nu stiu cate ore are vorbite... are vechime 2 ani aproape si jumate... are 2 zgarieturi foarte mici neobservabile... ecranul este mai zgariat... dar este foarte clar si asa... are zgarieturi mici... in rest merge foarte bine... nu a fost folosit de o jumatate de an... este decodat din fabrica si este fabricat in china
sau daca nu te intreseaza ceva de sus mai am si altceva in schimb... nokia 1600 made china codat pe orange... cred ca are maxim 5 ore vorbite... cutie originala + manuale originale, incarcator original... (pretul estimat la 60 ron)... si mai am un batran nokia 3410 nou nout... il am de 4 ani si ceva... dar nu l-am deschis nicodata... este made germany... nu are decat baterie universala pentru modelele astea de nokia... (pretul estimat 20 ron).... si mai am incarcator auto pentru nokia cu mufa subtire (merge n73 ..6300 , etc) este nou... decat l-am testat si merge de minune... (pretul este estimat la 16 ron) si mai am un suport auto... prindere cu ventuza (cu aer)ca la celelalete... produsul este universat... se poate regla pe latime pentru GPS... a fost folosit de 5 ori pana mi-a spart masina ca uitasem telu acolo... (pretul estimat 18 ron) si mai am un cd-writer (citeste cd, scrie cd si citeste dvd... nu scrie dvd)
a fost folosit 3 ani dar merge de minune si acum... l-am dat jos pentru ca mi-am luat dvd-writer (pretul estimat la 40 ron).... preturi negociabile ... nu iti dau diferenta cash... doar ce vrei sa iti alegi de acolo pe navigatie (asta daca vrei si tu)
N73 face 300ron , sony ericsson 120 , casca nu ai zis ce model este dar o punem in 80 ron ... dintr'un calcul simplu iese 500 de ron . pt combinatii navigatia este 600ron . daca mai vii cu 100 de ron peste discutam . celelalte produse ale tale nu ma intereseaza ca nu am groapa de gunoi ... Iti doresc o zi buna !!!
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 19:02   #28
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

bafta la vanzare...
andreimp3 is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 00:57   #29
TunerInProgres

Stage 5
 
TunerInProgres's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 914
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

vrei 1 n93i arata de 8 functioneaza de 10 toate accesoriile la el +6233 negru arata 9,5/10 si functioneaza de 10 nu am cablu de date la el in rest am card+incarcator+casti+acumulator si 1mp3 samsung yp-u3 negru de 1 gb in stare perfecta se aude super+eventual 1 pereche de casti philips cu cablu de 6m volum reglabil de la buton 2 mufe...pe 5800?daca este decodat/neverlocked si pui si 2 poze cu el ms
TunerInProgres is offline   Reply With Quote
Old 12-05-10, 14:14   #30
1.9Diesel

Stage 5
 
1.9Diesel's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 445
Default Re: Consignatie ONLINE !!!

Salut . mai ai 5800 ? daca da la ce pret ?
1.9Diesel is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -