are o saptamina
am absolut tot la el, garantie un an
vreau sa il dau repede ca am mare nevoie de bani
eu cer 270 oiro am dat 300 pe el
este nou, l-am folosit eu o saptamina v-am zis
daca pina sambata (11-02-2006) nu il il dau nu il mai dau
__________________

\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/