Vot Dany.
Ti-a iesit foarte foarte bine.
Imi vine sa te bat pentru bara aia fata ca e blurry. si a stricat tot restul care e frumos.
Data viitoare joacate cu Smart Sharpen. Trebuie setat pe Remove Gaussian Blur sau cum naibi ziceca nu mai stiu exat

) Asta va rezolva problema asta.
Dupa lucrarea ta urmeaza a lui Reme.
Votam pentru daca nu era asa mare diferenta intre reflexiile de pe masina si nou background.