Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amicale (https://forum.4tuning.ro/706-amicale.html)
-   -   Multiplayer || Volkswagen Lupo (https://forum.4tuning.ro/706-amicale/382600-multiplayer-volkswagen-lupo.html)

Reme 21-07-13 22:27

Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
6 Attachment(s)
Masina de lucru:

http://t.imgbox.com/acibaQw0.jpg

Participanti:

1. 18BSV
2. Cannonball
3. Cubteen
4. Dany2good4u
5. Lovenady
6. Reme

lovenady 21-07-13 22:30

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
vot dany2good4you

Reme 21-07-13 22:32

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
votat Lovenady! Insa stiu ca nu ai reflexiile pe geamuri...sper sa o scoti cu reflexii in scurt timp sa o vad si eu.

@ Cannonball - ce ai facut man cu roata aia in spate? culoarea e teroare, dar parca faceai lucrari mai complexe! Si lumina aia in bg ascunde niste greseli sau lipsa de inspiratie?

Skelter 21-07-13 22:32

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
Vot Dany.
Ti-a iesit foarte foarte bine.
Imi vine sa te bat pentru bara aia fata ca e blurry. si a stricat tot restul care e frumos.
Data viitoare joacate cu Smart Sharpen. Trebuie setat pe Remove Gaussian Blur sau cum naibi ziceca nu mai stiu exat :)) Asta va rezolva problema asta.
Dupa lucrarea ta urmeaza a lui Reme.
Votam pentru daca nu era asa mare diferenta intre reflexiile de pe masina si nou background.

cannonball 21-07-13 23:08

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
Vot dany
@Lovenady : E o masina de mai putin de o ora.Nu inteleg ce are roata si nici ce greseli ar putea ascunde lumina respectiva

lovenady 22-07-13 00:02

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
commul in legatura cu roata si lumina e de la reme nu de la mine

Ca$$ 22-07-13 01:24

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
1 Attachment(s)
cu ast(e)a m'as fi prezentat eu :lol:


LE: CNB, cred ca poti pune urmatoarea masina... nu vad sa se mai schimbe castigatorul, chiar daca a trecut putin timp dupa ce a fost deschis poll'ul

cannonball 22-07-13 12:58

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
O sa pun bro' dar la saptamanal , nu aici si oricum pe asta nu l-am castigat eu:lol:
@lovenady : scuze , nu stiu de ce am avut impresia ca e de la tine:oops:

dany2good4u 22-07-13 19:12

Re: Multiplayer || Volkswagen Lupo
 
vot lovenady

mare surpriza :)) nu ma asteptam la atatea voturi....


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

- Copyright 2026 4Tuning