Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > 20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV

20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV 20.11.2004 - INDEMANARE - PRISMA - CLUB AUTO CRONO CV

View Poll Results: Ce parere aveti ???
BUNA 64 51.61%
A MERS... 16 12.90%
REA 44 35.48%
Voters: 124. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-11-04, 21:54   #1
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Ce parere v-a lasat cursa organizata de MR ???

Acesta este doar un Poll, votati numai si cu asta basta, fara alte comentarii, sa vedem la drepte si la rece care este parerea celor care au fost. incep eu: Buna...
Hondarul is offline  
Old 21-11-04, 09:14   #2
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

dupa parerea mea a fost dezastru ptr ca nu au fost spectatori si ar ma fi un motiv vantul care batea in nestire!in al doilea rand eu credeam ca cei de la NSL si LR sunt organizatorii acestei curse dar de unde...si am mai fost perturbatzi noi spectatorii de ragnetele unor oameni ai lui dumnu Nastase!in orice caz 10 curse facut de MR nu se compara cu o cursa facuta de NSL si LR!
orlando is offline  
Old 21-11-04, 09:16   #3
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Alo, alo, pustiu', tu poate nu te uiti la Poll, ca, pana acum, din 28 de oameni care au votat, numai unul are o parere proasta.

Si ala stim cine este, adica tu... Asa ca...
Hondarul is offline  
Old 21-11-04, 09:47   #4
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Cursa o fost super. Organizarea super. Spectatorii, putin imi pasa; cine a fost cu adevarat interesat a venit si a stat sa vada cursa. Cine nu, vorba lu` LPX au avut de vazut F&F pentru a 726 oara sau trebuiau sa stea la caldura sa discute despre zecile si sutele de cai pe care le poti obtine cu 100 de euro investiti in spoilere si praguri. Pana la urma nu conteaza cati spectatori au fost. Pe asa o vreme ma mir ca au fost si atatia. Pana la urma nu conteaza ca au venit 200 de 'simpatizanti' ai lui Adrian premieru` minune, care se vedea clar ca erau platiti pentru asta.
Ceea ce conteaza este ca a fost o cursa super, au fost multi concurenti, au fost premii, a fost podium, au fost pasionati, si cel mai important NU AU FOST FIGURANTI, sau daca au fost nu au fost lasati sa se manifeste.
Pentru cei de la LR&NSL ar trebui sa fie o provocare ceea ce s-a intamplat ieri si sper din tot sufletul sa se organizeze cat mai multe curse de acest gen(nu conteaza cine organizeaza, LR&NSL, MR, PSD, mama, bunica, etc) important e sa se organizeze. A fost o idee super sa se colaboreze cu cei de la Autocrono care au o experienta in domeniu si care s-a vazut. Stiau exact cand si ce sa faca. S-a vazut cel mai bine cand s-a rasturnat trabantul. Apropos de trabantul rasturnat: nu s-a rasturnat la 30 km/h asa cum s-a spus, baiatul avea rollbar in masina, deci stia exect cat poate sa se intinda, si ce e cel mai important e ca masina era mult mai buna din punct de vedere mecanic si functional decat multe masini care au participat in trecut la curse. Nu e vina organizatorilor ca s-a rasturnat. E exclusiv vina soferului.

In speranta ca nu v-am stresat prea tare va felicit pentru organizare si sper sa se organizeze cat mai multe curse de acest gen, indiferent de organizator. Bafta
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline  
Old 21-11-04, 21:04   #5
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

oare de la cine or fii voturile pt rea..??oare?!!?oaaree?!!? anyway..daca asta-i romanu..n-ai ce sa-i faci
minirally is offline  
Old 21-11-04, 23:49   #6
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"orlando\"
dupa parerea mea a fost dezastru ptr ca nu au fost spectatori si ar ma fi un motiv vantul care batea in nestire!in al doilea rand eu credeam ca cei de la NSL si LR sunt organizatorii acestei curse dar de unde...si am mai fost perturbatzi noi spectatorii de ragnetele unor oameni ai lui dumnu Nastase!in orice caz 10 curse facut de MR nu se compara cu o cursa facuta de NSL si LR!

e prima cursa la care ai participat ca spectator nu ? ...ma gandeam eu !

Tu crezi ca organizatorii sunt pe mana cu Dumnezeu? ....crezi ca vineri seara cand L-au batut la o partida de table au uitat sa Ii spuna : \"Doamne Doamne maine vezi si u cum faci sa fie vreme buna sa nu ii fie lu orlando frig la Prisma!\" ...si El mort de beat a uitat ?


Get Real !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 22-11-04, 16:45   #7
teddy

Stage 5
 
teddy's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
Default

daca puteam alege \"FOARTE BUNA\"....
teddy is offline  
Old 22-11-04, 20:35   #8
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

alexius sincer,nu e prima cursa la care am asistat...si nu ma mai lua la mishto ca nu cred ca ti-ar conveni sa te iau si eu la mishto!dar vreau sa te intreb...tu ai stat afara vreo 2 ore sa vezi ce bine era...daca nu ma duceam la curse ma batea gandu sa merg pe tineretului la shtrand!
orlando is offline  
Old 23-11-04, 03:12   #9
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

As fii ales si o varianta \"foarte buna\"!
Acum vad ca a mai fost o parere asemanatoare mai sus, sorry ca ma repet, o sustin!

Orlando aici se intreba despre cursa nu despre vreme! Cauta un topic cu meteo unde vantul poate sa iti influenteze votul, nu mai incerca sa maschezi subiectivitatea cu afirmatii despre vreme ca nu tine
Toti au tremurat si pt. majoritatea [cum se vede mai sus] a meritat!
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 23-11-04, 16:02   #10
ion

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 14
Default organizator

Inainte de a discuta aspectele de tot felul pozitive sau negative e bine sa vedem cine si ce a organizat.
Actele doveditoare ale organizatorului, eu am vazut doar un contract cu Auto Crono, care vorbea de organizarea unei curse, in rest nimic.
Au fost prezenti pentru prestatie de mana a doua si MR.

ion is offline  
Old 24-11-04, 16:46   #11
ion

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 14
Default Re: Ce parere v-a lasat cursa organizata de MR ???

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Acesta este doar un Poll, votati numai si cu asta basta, fara alte comentarii, sa vedem la drepte si la rece care este parerea celor care au fost. incep eu: Buna...
Observ aici un limbaj extrem de vulgar dar din pacate daca e apropiat cu 4tuning are avantaje.
cum vine asta sa-ti bagi **** in ea de tara?
ion is offline  
Old 24-11-04, 17:33   #12
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

D-le Ion, ce este asa de greu de neinteles ??? Asa cum si-o baga si altii...

Si lasati limbajul vulgar, ca la asta sunteti campion. Stiati ca unii oameni de pe forum stiu adevarata identitate a d-lui Ion ??? Si asta cu dovezi clare si indubitabile... Haideti sa nu va facem de cacao...
Hondarul is offline  
Old 24-11-04, 17:35   #13
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

moderatorii cred ca stiu cel mai bine cui au sters cele mai multe posturi pentru vulgaritate
CeReS is offline  
Old 24-11-04, 17:36   #14
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
D-le Ion, ce este asa de greu de neinteles ??? Asa cum si-o baga si altii...

Si lasati limbajul vulgar, ca la asta sunteti campion. Stiati ca unii oameni de pe forum stiu adevarata identitate a d-lui Ion ??? Si asta cu dovezi clare si indubitabile... Haideti sa nu va facem de cacao...
ai dovezi clare, hondare?
ca banuieli am si eu...
da si mie un pm daca stii sigur
Gratzian is offline  
Old 25-11-04, 09:18   #15
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default

eu nu inteleg cum 26% pot avea o parere \"rea\"....ba treziti-va dracu la realitate...comunistilor in loc sa fiti fericiti ca oamenii astia se dau peste cap sa organizeze curse (fie ei MR, NSL, sau ce o mai fi)...sa va fie RUSINICA care ati votat asa!!!
__________________
Hell is empty. All the Devils are here.
ffocus is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -