Nu e rau da eleronu ala sta cam....pe scaune

prindel si u d portbagaj

si jantele is intoarse

.....dupa ce dai paste pe imaginea unde vrei sa pui jantele apesi ctrl+t apoi dai click dreapta p janta si dai flip horizontal

si ti le pune invers....si la spoiler si prag dupa ce ai dat desaturate dai ctrl+u si te joci cu alea pana potrivesti culoarea si ai grija la tatuaje

asta e pe oglinda

si acopera priza de aer laterala.Bafta in continuare