No Limits- tu ai ceva cu putine modificari...putine nu cum ai facut tu la dacia aia .
Bo$$u sukaru barosanu no 1



-la astra(prima) ai schimbat dkt culoare vezi ca e cam ireala
-la bertone,jenti blur,nu ai grija DELOC la selectii si nuj ce ai facut ploapele din 2 bucati
-la jeep ai tras de spoiler de ii sau lungit proiectoarele
-la astra( ultima) janta spate e pozitionata prost iar negru ala e ireal adik fara reflexi.
Pune si tu mouse-ul pe niste tutoriale ca slava domnului nu se duce lipsa de asha ceva