Re: Comentarii lucrari!
ms pt un nou advertisment incep sa cred ca aveti ceva cu mine da in fine ....numai io primesc avertismente si banuri vad nu am voie sa pun nici o masina sa imi ziceti macar ..ca nu mai ppun ca vad ca orice pun ba ziceti ca e copiat ba ca nu e buna ba ca ami stiu io ce ...in fine dc nu am voie sa postez masini atunci scrieti acolo...avem dreptu de a ne selecta clientela dc nu e un site public ...ce dumnezeu ca nu mai pot ..sorry de oftopic da mam cam saturat sa mi se sparga toata oalele in cap degeaba,.............,ps am uitat cu asa comenatriii te lasi de VT inainte sa te apuci ......
Last edited by sebi2; 28-04-07 at 17:07.
|