Re: Comentarii lucrari!
sa incepem....
1,jantele nu se incadreaza deloc ,ai ales cea pe spate...prea luminate
2.desenu ala zici k e in paint...opac...nu este real deloc
3.farul l ai facut aiurea knd l ai inegrit
4.se vede knd ai coborat decorul
5.plasa fatza nu are umbre
6.tuning destul de putin
km atat astea referitor la masina lui Ionutz
zein pune si originalul
Last edited by Manson; 24-04-07 at 13:58.
|