19-04-07, 10:57
|
#6151
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 589
Member of: [2 Roti] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by wlady
Place ? O Toyota ...
|
la bara din fata la gura de aer de jos mi se pare ca ai luminat un colt prea tare in rest nu vad alte errors
Si ma bucur ENORM ca m-ai ascultat si ai folosit la muchii si unde era asha zgriptzuros Blur si MORE BLur   bafta
|
|
|
19-04-07, 11:02
|
#6152
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,689
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning]
|
Re: Comentarii lucrari!
NU am folosit blur ci doar am marit feather unde am simtit nevoia .... Va multumesc pentru toate sfaturile pe care mi le-ati dat ... Am apreciat  .
|
|
|
19-04-07, 11:05
|
#6153
|
Stage 3
Join Date: Sep 2006
Posts: 124
|
Re: Comentarii lucrari!
mie nu imi place masina  .... in rest bara de jos ireala si ii sta urat fara faruri
|
|
|
19-04-07, 11:09
|
#6154
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 589
Member of: [2 Roti] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
si asha ii bine
bobohtml acuma fiecare cu ce ii vine in cap .....dak tzie iti vine sa faci o masina fara rotzi pe ea o faci sa vezi cum iasa.........ma cainilor....
|
|
|
19-04-07, 11:14
|
#6155
|
Stage 3
Join Date: Sep 2006
Posts: 124
|
Re: Comentarii lucrari!
daca nu am tinut pasul cu voi .. ma consider depasit gata cu vt`u ..wlady are lucrari mult mai bune decat toyota asta cred k se grabeste nu mai are rabdare, nu mai este atent la detalii
__________________
|
|
|
19-04-07, 11:21
|
#6156
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,689
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning]
|
Re: Comentarii lucrari!
Am facut lucrarea asta ca sa incerc altceva ! Nu am stat prea mult la ea si in total am lucrat aproximativ 4 ore la ea ! Hai sa nu mai facem posturi aiurea si sa fim ontopic
__________________

BMW 318i E90 /// Le-Mans Blau /// M Sport /// Conversie LCI /// Style 135
Plasti-DIP - DipYourCar
|
|
|
19-04-07, 11:35
|
#6157
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,096
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Trickz
ca][in man, ai probleme cu perspectiva. bara fata are mari probleme cu perspectiva. mai intra pe forumuri cu masini facute in 3dmax ca iti garantez ca o sa te ajute.
manson, andrei2003, shantzu lasatii mah, or sa se maturizeze si ei  . or sa isi dea seama singuri, cand vor vrea sa faca cu adevarat vt si nu ii va mai ajuta nimeni, cat sunteti de valorosi
sebi, mari, toti incepatorii aici suntem ca o familie. sunt si bune si rele. obisnuitiva. in familie nu mai face nimeni glumitze deastea? shantzu nu vroia sa va demonstreze cat e el de tare. el vroia sa demonstreze ca si o masina cu modificari minore poate arata mai bine decat masinile pe care voi le dati drept superbe, pline de modificari, bengoase, etc. daca vroia shantzu sa fie rau, facea o masina cum na mai fost la comentarii lucrari de 20-30 de pagini: una superba, extrema, perfect lucrata. nu trebuie sa fiti asa rai cand cineva va ajuta, mai mult sau mai putin sarcastic.
|
da ..am inteles . dar andrey2003...mai mereu a vb asa ...direct asa si urat ..asta ma deranjat ...nu spune si el ba frate nu e buna lucrarea ..mai incearka ....el spune direct ...esti praf ..esti distrus ... ..nui frumos asa ...dar asta e .. ce sa-i faci ..
scz de offtopic
|
|
|
19-04-07, 11:50
|
#6158
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
|
Re: Comentarii lucrari!
manson baiatule cred ca ai prea mult rock in cap si tea distrus ....zei? am zis io vreodataa ca sunt zeu? doamne mai gandeste si u intai sa vb ca pute rau frate...
|
|
|
19-04-07, 12:37
|
#6159
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by sebi2
dc si despre asta se zice ca e furata sau mai stiu io ce lasati-va de vt ...2 zile mam chinuit la ea stiu am exacerat cu emblemele da mie asa imi place...un coment pls
|
Priza de aer de langa usa nu e terminata , fii mai atent la decupaje ,
|
|
|
19-04-07, 14:28
|
#6160
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Comentarii lucrari!
Nu s-ar mai lua nimeni de voi daca cu fiecare lucrarea a-ti incerca sa progresati ... sa va chinuiti sa dati mai mult din voi ....
e 8:00 dimineata - fac o masina , la 8:10 pun masina pe forum
e 9:00 dimineata - fac o masina , la 9:10 pun masina pe forum
e 10:00 dimineata - fac o masina , la 10:10 pun masina pe forum
.................................................. .....................................
nu asha se face treaba sunt destul siteuri cu tutoriale , de acolo am invatat si noi , culmea am invat bine
incercati sa faceti tutorialele astea si sigur toti or sa fim multumiti ,pana si voi,de progresul vostru in materie de tuning virtual
|
|
|
19-04-07, 15:41
|
#6161
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
cu riscu de a imi lua ban...imi bag p*** in rasa ta...bag *** cu ochi ce esti sebi? capisci....dak nu da cineva ban rahatului asta de om sa mor nu fac tot posibilul si tot si o incaseaza....*** umblator...va impor datii ban ... *** cu ochi nu vezi ce masini faci ? vb in gatu m*** frumos ca ti am dat sfaturi si tu te caci pe tine...manelar jegos ce esti...ratatu draq....gabi...ra2 poti sa imi dai ban...***ilor
|
|
|
19-04-07, 15:53
|
#6162
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
|
Re: Comentarii lucrari!
auzi carnatule cand o sa incasez io de la tine mai discutam copil ciordit de la bunici ce esti ...ala a fost un sfat bah rokere de 2 bani tu cu muzica ta de rahat...nu team injurat de neam de mama si de tata ba varza cu ceapa ce esti ....una e sa pui un comentariu si sa faci o critica si alta e sa vb cu limbaj de copil uitat de lume . cred ca ziua bei apa la caine si manaci pedigree de esti asa nu mai latra atat ca nu faci bine ....sti vb aia cainele care latra nu musca dc nu o stii iti zic io acum ...si fara ham ham in urmatoreul post ratatule
|
|
|
19-04-07, 16:00
|
#6163
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of: [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [Freehand Design Usergroup]
|
Re: Comentarii lucrari!
cum poti fi atat de pishat mah...nu vezi ca esti paralel cu tot ce inseamna tuning?toti au incercat sa va indrume pe drumul cel bun cand ati fost la inceput dar voi ati continuat cu petardele si cu carutzele alea de doi bani...nush cum aveti tupeu sa va legati de Manson sau de andrey cand ei sunt pe forum dinainte sa va nasteti voi mah...atat am avut de spus,nu ma mai intereseaza daca imi iau ban sau nu...
...rau e sa fii prost
|
|
|
19-04-07, 16:03
|
#6164
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
|
Re: Comentarii lucrari!
frate inainte sa ma nsac io ..in fine vad ca si la tine vb gura inainte ...ala are 20 io am 23 sa fie inainte sa ma nasc io pe forum nu cred ca ar avea cum ....da in fine tu esti Einstein
|
|
|
19-04-07, 16:04
|
#6165
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of: [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [Freehand Design Usergroup]
|
Re: Comentarii lucrari!
macar la mate te descurci...ar trebui sa te reprofilezi
|
|
|
|
|