e frumosa "dracule"(e o gluma sper sa nu te superi ) dar ai cateva mici greseli
vinilurile de pe geam arata ieftin,scaunul pasagerului e prea lat,si oglinda nu prea merge cu stilul masinii.
e ciudata rau luneta ,urca interiorul intr-o parte
in schimb raota spate carbonul si vopseaua fac toti banii
e misto iar daca zici ca ai facut-o la plictiseala greselile pot fi trecute cu vederea