manson imi place cum a iesit golfu ....la roata spate un pik defect jos.....

dar e ok ..
am un olticit...sper ca nu se supara nimeni ca postez ....eu cred ca e mai curata lucrarea asta decat celelalte ....niste comm daca vretii

)

..de aku am sa postez numai lucrari care cred ac merita postate ....