Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
ionut eu unu nu inteleg , daca exista masina... dc o refaci tu ... plus k , copiatul de p o masina VT este pedepsit asta din cate stiu nu e vt (dar pt viitor) bafta