Quote:
Originally Posted by no limits design
logan............semi brush  ........pentru challenge-ul cu barum  ....arata binishor  .........eu zic k am avansat.....pls comentatzi 
|
Mah de avansat nustiu kat ai avansat,dar masina asta arata de paraca a fost ciopartita

ee plina de selctii total aiurea(pacat de idee).Am vazut k kika te-ai apukat de brush,io zik mai bine sa lasi brushu o vreme si sa te pui sa faci o masaina pe saptamana si aia sa fie fara greseli nu 10 pe saptamana

.Cum se tot zike "NU CANTITATE CI CALITATE"