vio[s] - imi place masina

a iesit ff bine nu vad nici o greseala
no limits design - selectzii cam strambe,carbon ireal,culoare ireala de asemenea in care liniile masini nu se vad prea bine,la bara fata se vede unde ai imbinat-o cu caroseria,IAR la jentzi sunt fix ca ale mele

te rog sa pui masina de pe care ai luat
jentzile ;
wlady - janta spate mi se pare cam descentrata,ti-am mai spus si iti mai spun AI GRIJA LA SELECTZII ! , carbon cam ireal ,puteai ca sa ii la opacity un 85 % si iesea mai bine

si explica-mi si mie ce ii cu faru din dreapta

nu inteleg ce ai vrut ca sa faci cu el,si nu ti-a prea iesit priza aceea mica de aer din capota ;
DJ-ul - Janta spate mi se pare cam stramba, culoarea....... cameleon ? pe lateral ii verde si pe mijloc ii galben

in rest totu` ee ok
no limits design - Wv -bara fata ee cam blury se obs. ca ai luat-o de pe o poza la rez. mai mica ,selectzii strambe la ``aripioarele `` acelea cu care ai ingrasat masina la rotzi ,defapt pe toata masina ai

jante prea intunecate ;
Cristi T - roata spate blury,la bara fata puteai ca sa dai cu putin blur la linia de sus din priza de aer, selectzii strambe pe toata masina ;
Un sfat ca intre prieteni pentru cei cu selectzii strambe folositi Pen Tool in loc la Lasso Tool pt ca nu iasa asa e patratos ce selectezi
Cam asta ee.......Succes la toti in continuare