Quote:
Originally Posted by patriotu90
emblema are niste reflexii cam puternice pe ea ... aerisirile mici din spoiler nu au plasa ...
|
daca nu are plasa ce se intampla ???

... nush da mie asa imi place mai mult...a avut da am sters o
Quote:
Originally Posted by Ace Axel
in completare la c a zis patriotu... e blurry unde ai latit spatele 
|
stiu

..se vedea urat acolo unde am latit pt ca nu mai aveam rabdare si am dat cu blur ...