Quote:
|
Originally Posted by L33L00
inca una .... eu cred ca e prea inzorzonata ... da tot imi place 
|
e foarte ... (cum zici tu) ... primu lucru care mi-a sarit in ochi e eleronu ala ... frate ... c vroiai sa faci???

nu vezi kata mai ala e + k scrisu dp el e invers si nu are sustinatoare ... neonu ala ... mai bine nu il puneai ... reflexia dp parbriz a ceasurilor are in partea stanga (a privitorului) are o linie kare nush de unde e ... gura aia de aer dp capota e cam stramba ... spoilerul fata are pe partea stanga un far ... pe partea ailalta pauza ... intercoolerul e frumusel ... janta spate mi se pare cam plata ...