pai nu am ce lectii sa-ti dau....incearca tutoriale de aici:
http://www.digimods.co.uk/tutorials/tutorials.htm aici sunt destul de multe...cat despre brushing, fa-ti un layer nou, numeste-l "LINES" si traseaza linii (verde tzipator sau rosu..depinde ce culoare e mashina) deci, traseaza linii cum ai vrea sa fie bodykitul! Eu, de exemplu, nu mai flolsesc linii, eu fac un layer numit "BRUSHING" si fac acolo forma care ash vrea-o si apoi fac reflectzii, etc. Cam asta e....Si eu am exersat mult, si sunt multe mashini brushed pe care nu le-am postat, si nu cred ca le voi posta vreodata! Continua sa exersezi Maskt si mai mult ca sigur vei reusi! mersi pentru comentariu! Altcineva?