Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
de mult timp nu am mai postat aici.
@cipprik - honda civic - spor la treaba in continuare!
- culoare prea saturata
- body kitt-ul se incadreaza cu greu in linile autovehiculului
- flacarile sunt puse bine, dar nu sunt potrivite pt. tipul asta de masina
- capota, tine de gustul fiecaruia...mie uu nu prea imi place, dar de lucrat ai lucrat curat.
@bechirpaul - skoda octavia II RS -
- jantele sunt un pic neclare -> blurry
- plasa este un pic ireala, dar e pusa relativ bine
- mai bine nu incercai sa faci priza de aer pe lateral, ca arata mai bine fara si nici nu ti-a iesit
- legat de culoare nu ma pronunt...fiecare cu gusturile lui.
@Gabi - volvo S60
- curat lucrat
- arata bine...
prezint si eu dupa ceva timp dacia logan facelift
Mods:
* BBS RS alb mat cu buza polishata
* turbo kitt
* suspensite sport
* faruri shadowline
* plafon negru
* shaved doorhandels
* fara sigla
* ornament grila negru lucios
* praguri
* buza spoiler fata ABT
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
Ce faci domnu? Chiar ca nu te-am mai vazut demult pe-aici
Ti-am vazut masina parcata la 4tuning days, la bucuresti... vii si la Cluj?
Asa.. si sa nu fiu off:
Masina e destul de ok, avand in vedere ca n-ai mai lucrat demult, jantele sunt pic inclinate in partea de jos, inauntru. Ar fi trebuit sa le scoti de jos, un pic mai inafara, ar fi aratat mai bine, ii stau rotile ca la trabant. Per total e f ok masina. Bv
Ps: imi place noua semnatura
@Gabi#
Curata volvo, imi place, clean.
Dar, la modificarile foarte "multe" care le-ai facut (coborat, scos semn/manere, lungit spoileru ) nu stiu ce greseli ai fi putut avea. Tine-o tot asa, mai bine faci modificari putine, si bune, decat multe si proaste.
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Rares_CRM
Ce faci domnu? Chiar ca nu te-am mai vazut demult pe-aici
Ti-am vazut masina parcata la 4tuning days, la bucuresti... vii si la Cluj?
Asa.. si sa nu fiu off:
Masina e destul de ok, avand in vedere ca n-ai mai lucrat demult, jantele sunt pic inclinate in partea de jos, inauntru. Ar fi trebuit sa le scoti de jos, un pic mai inafara, ar fi aratat mai bine, ii stau rotile ca la trabant. Per total e f ok masina. Bv
Ps: imi place noua semnatura
@Gabi#
Curata volvo, imi place, clean.
Dar, la modificarile foarte "multe" care le-ai facut (coborat, scos semn/manere, lungit spoileru ) nu stiu ce greseli ai fi putut avea. Tine-o tot asa, mai bine faci modificari putine, si bune, decat multe si proaste.
ms pt comentariu, asa am vrut la jante, stil wagenwerks pe logan.
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
[QUOTE=Cipprik;2606741]
Quote:
Originally Posted by Reme
de mult timp nu am mai postat aici.
@cipprik - honda civic - spor la treaba in continuare!
prezint si eu dupa ceva timp dacia logan facelift
Mersi , apreciez ...sper sa rezist in VT daca nu imi taie alti creanga ,,,
loganul tau a iesit super tare ...imi place bodykit-ul ales dar mi se pare ca rotile sun putin blury ....
posibil sa fie blurry, mentionez ca e foarte greu sa gasesc bbs rs ca roti pe masini poze rez mai mare de 2mp.
@bechirpaul - dacia logan II
- priza spate e ireala
- evacuarea e stramba
- spoilerul spate e stramb
- rotile un pic blurry si strambe
- ideea e f buna, apreciez lucrarea simpla si cu bun gust...bafta in continuare
am postat acum 1 luna un audi s8, kre chiar nu a ieshit ), am facut ieri o alternativa...sper k e ceva mai bine
app spoilerul nu e stramb, asa e forma (curbata)
s8 final masina verde...e prima
s8 final2 masina albastra e alternativa...
am postat acum 1 luna un audi s8, kre chiar nu a ieshit ), am facut ieri o alternativa...sper k e ceva mai bine
app spoilerul nu e stramb, asa e forma (curbata)
s8 final masina verde...e prima
s8 final2 masina albastra e alternativa...
no offence, dar ... MA DOR OCHII! poate nu sunt atat de "avansat" nici eu incat sa comentez lucrarile altora inainte sa ma uit la "avioanele" mele, dar la prima masina nu pot sa ma uit ... zici ca e brad de craciun ... iar la a 2'a albastru ala e muuult prea ireal! (la body-kit nu ma bag... avand in vedere ca e aceeasi masina doar schimbat culoare ... probabil ai primit comentarii in privinta body-kitului) a ..jantele sunt ceva mai bune nu nemaipomenite, dar mai bune