Re: Comentarii lucrari!
el nici n`o auzit de Polygonal Lasso da` se baga la Full Brush si alea alea...
hai man,nu poti lua exemplul lui Craxy?e la inceput si s`a descurcat foarte bine pe o masina usoara,nu are rost sa te chinui cu avioane,e greu,foarte greu...e greu sa plasezi o masina din studio in fundal real,daramite o masina desenata,trebuiesc refacute reflexiile de la zero,luminozitate,umbre,TOT...te rog,fa`mi mie hataru,si incearca si tu o masina din lateral...jante,folii,lasata mai jos,manere si embleme scoase,eventual culoare...NU are rost sa te chinui cu d`astea,n`o sa primesti opinii pozitive si mi`e teama ca o sa`ti faci si tu la randu tau o opinie negativa despre virtual tuning...bafta in continuare
|