Quote:
Originally Posted by Tudorache$
cipskate69 - incearca sa folosesti blur pe selecti
Reme - spoileru fata e cam descentrat,selecti colturoase in partea dreapta jos si pragul
|
ms de comment. dar nu am mai lucrat de cam mult timp! si mi-am iesit din mana! sper ca asta sa fie pe placul mai multora! va pup!
VW NEW BEETLE CABRIO
PS: cipskate69 poate le punem pe battle ce zici?