Quote:
Originally Posted by _seby_
ia sa rupem gura targului... 
|
super ... n-am mai vaz ideea de hyundai coupe la rally .... imi place cum ai lucrat f curat [poate un pik la reflex dp geamuri si la gura de aer rosie la imbinare mici retusuri....parerea mea ]bafta in conrinuare