masina este chiar frumoasa!, dar ai greseli!
roata din spate mi se pare ca are propria ei directie si carcasa aia care tine placutele de frana nu e rosie ca la roata din fata!
iar niste greseli la grila! (urme de blur

), app si eu am facut la fel la grila

) sper sa nu zica lumea ca m-am inspirat de la tine!

™
mai ai si niste greseli de la coborarea masinii!

ca idee imi place foarte mult dar ca realizare ai facut greseli!