Quote:
Originally Posted by cipskate69
razvane.incearca asa 
|
Merci mult, e tare metoda asta, am sa incerc cat mai curand.

Apropos, rotile, recunosc, le-am selectat cam aiurea plus la roata fata e facuta umbra aia cu smudge si arata aiurea, cat despre oglinda, la parta ce se imbina cu usa e din nou smudge( cred ca la partea aia te referi si tu) , asa ca asta cred ca e problema. Si inca ceva referitor la oglinda. La poza donatoare era si ceva pata de umbra pe ea, poate si asta "ajuta"

Ma rog, eu nu am (inca) pretentii de la mine, fac VT de vreo 2 luni si am "la activ" 4 lucrari si 3 lucrari simple( am schimbat numai culoarea) .
Edit: referitor la carbon, eu l-am facut prin metoda aia de pe digimonds.uk