reflexiile de pe mashina sunt imprastiate...roata spate si tot ce tine de la oglinzi in sus sunt blurry...plexiglasul din fatza este ireal si nu prea se incadreaza in background
reflexiile de pe mashina sunt imprastiate...roata spate si tot ce tine de la oglinzi in sus sunt blurry...plexiglasul din fatza este ireal si nu prea se incadreaza in background
reflexiile nu au cum sa fie imprastiate ca sunt reale (cine stie donoru stie despre ce vb)
__________________
REMINDER : CHOP ARE MADE TO BE COMMENTED. NOT JUST TO BE VIEWED AND IGNORED. GOOD / BAD COMMENTS DOESN'T MATTER, AS LONG AS YOU SAY YOUR OPINION
mie chiar imi place masina ...ce nu`mi place : plafonul e toony , si ornamentul ala cromat zici k pluteste , fa`i o umbra micutza , sau inegreste in jurul ornamentului.pertotal arata e ok.
ps. vezi k ti-a intors cineva numarul
mie chiar imi place masina ...ce nu`mi place : plafonul e toony , si ornamentul ala cromat zici k pluteste , fa`i o umbra micutza , sau inegreste in jurul ornamentului.pertotal arata e ok.
ps. vezi k ti-a intors cineva numarul